Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
5

21.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Parcela teren 600 mp Tocile Sadu

Sadu

600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

21.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan 600mp in Tocile de Jos

Sadu

600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

258.000 €
/ lună 64.97 € / mp / lună

Teren 3.971 mp intravilan Tocile investitie dez ...

Sadu

3.971 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
6

21.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan | 600 mp | Deschidere 15 ml | ...

Sadu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile, priveliste deosebit ...

Sadu

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

105.000 €
/ lună 80.77 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in zona Tocile-Sadu ...

Sadu

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

89.900 €
/ lună 86.28 € / mp / lună

Teren intravilan 1042 mp cu vedere la munti si ...

Sadu

1.042 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,900 € și 99.900 €
Agenție

1 lună în urmă
11

110.000 €
/ lună 132.69 € / mp / lună

Complex A-frame in Tocile, Sibiu

Sadu

829 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

86.275 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - 1028 mp - Tocile

Sadu

1.015 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

110.000 €
/ lună 71.66 € / mp / lună

De vanzare Teren deosebit in zona Tocile, Sadu- ...

Sadu

1.535 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

72.900 €
/ lună 71.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1517 mp in Tocile pretabil cas ...

Sadu

1.022 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

41.500 €
/ lună 47.98 € / mp / lună

Teren intravilan 865 mp in Tocile pretabil casa ...

Sadu

865 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 41,500 € și 42.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

47.500 €
/ lună 47.83 € / mp / lună

Teren intravilan 993 mp in Tocile pretabil casa ...

Sadu

993 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 47,500 € și 52.800 €
Agenție

3 luni în urmă
2

131.000 €
/ lună 48.06 € / mp / lună

Teren intravilan 2726 mp in Tocile pretabil cas ...

Sadu

2.726 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

189.000 €
/ lună 21.98 € / mp / lună
215.000 €

Opotunitate investitie TEREN in Zona Padurea Du ...

Sadu

8.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

350.000 €
/ lună 20.40 € / mp / lună
429.000 €

Opotunitate investitie TEREN de vanzare Zona Pa ...

Sadu

17.160 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

124.500 €
/ lună 65.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1.915 mp + cabana din lemn | T ...

Sadu

1.915 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

53.900 €
/ lună 89.83 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp cu priveliste spectacul ...

Sadu

600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

92.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile | 2000 mp | intravil ...

Sadu

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

600 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 125mp Cisnadie

Cisnădie

La ~5km distanță

125 mp utili
2E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
11

5.565 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu ultramodern de birouri, 795 mp, Cis ...

Cisnădie

La ~5km distanță

795 mp
1E
Agenție

8 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Central, Cisnad ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

100 mp utili
1E

Agenție

7 luni în urmă
9

2.282 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 122 mp utili | Cartierul Ar ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

4 camere
242 mp
2018
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
15

3.816 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Zacaria Retail Ce ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

318 mp utili
2025
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
14

9.600 €
/ lună 8 € / mp / lună
1.596 €

Spatiu evenimente/restaurant de inchiriat Zacar ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

1.200 mp utili
2025
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
13

1.188 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Zacaria Retail Pa ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

99 mp utili
2E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
14

313 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala Cis ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

133 mp utili
2E
Agenție

11 luni în urmă
13

3.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună
3.398 €

Hala Industriala în Cisnădie 955 mp Acces Tir 3 ...

Cisnădie

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
42

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Productie - Depoz ...

Nord-Est, Cisnădie

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
5

599 €
/ lună 3.00 € / mp / lună

Spatiude inchiriat industrial pretabil si pentr ...

Cisnădie

La ~5km distanță

1E