Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Intravilan Selimbar ( Zona Sopa) Puz apro ...

Șelimbăr

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.112 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 676 mp, zona Selimbar-Bungard, 7 min Sibi ...

Șelimbăr

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

800 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Vasile Aaron

Șelimbăr

73 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

720 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Șelimbăr

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

130 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ finalizat 130 /m2

Șelimbăr

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabinet stomatologic de inchiriat

Șelimbăr

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

159 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Vand parcela in Selimbar

Șelimbăr

814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

280 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Selimbar

Șelimbăr

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

326 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

gradini de inchiriat

Șelimbăr

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~5km distanță

4 camere
8.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de cazare in Sibiu, Str. Triajului, capa ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

841 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Hala industriala 3800mp str. stefan cel mare 19 ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

3.800 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Sibiu, Complex Co ...

Hipodrom 1, Sibiu

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.100 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, 280 mp, str Stefan cel Mare, c ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lazaret 48m

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu ideal pentru activita?i educa?ionale in ...

Sub Arini, Sibiu

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere hale de productie,depozitare

Gușterița, Sibiu

La ~5km distanță

1.600 mp utili
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

143.000 €
/ lună 23.83 € / mp / lună

Teren in zona de urbanizare mal Cibin, Sibiu PU ...

Gușterița, Sibiu

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Inchiriez 60mp spatiu comercial + inca 60mp opt ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in salon de infrumuse?are Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.400 €
/ lună

PF Inchiriez clinica medicala/stomatologica in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 75.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Proprietar spatiu Nou

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Salon de infrumuse?are spa?iu pt servicii de in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

439 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

33 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 439 € și 442 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Selimbar, Județul Sibiu

Selimbar, situat în apropierea Sibiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru comunitatea vibrantă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.008 euro și ajung până la 8.680 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 72 m², cu cele mai mari având 620 m² și cele mai mici de 55 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 14 euro, cu valori variind între 9 euro și 15 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață activă.

Selimbar reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, beneficiind de o comunitate în expansiune și de un mediu de afaceri favorabil. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!