Proprietar
Proprietăți unice: 97
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

800 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Vasile Aaron

Șelimbăr

73 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

264 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in Sibiu, direct de la pro ...

Șelimbăr

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €
/ lună 156.83 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 542 mp | Selimbar ...

Șelimbăr

542 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

198.000 €
/ lună 193.36 € / mp / lună

Teren intravilan in Selimbar, Sibiu | 1.024 mp ...

Șelimbăr

1.024 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare oportunitate invest ...

Șelimbăr

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

89.900 €
/ lună
110.200 €
31 € / mp / lună

Teren 2900 mp, 14 ml deschidere la 2 min de Tro ...

Șelimbăr

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

5.500 €
/ lună 11.70 € / mp / lună

Oferta de nerefuzat - spatiu birouri finisaje e ...

Șelimbăr

470 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

57.750 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Selimbar langa drumul spre Sopa

Șelimbăr

1.650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

612 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 2 Vitrine, Open Space, 36 mp ...

Șelimbăr

36 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial finisat 174mp vitrina Dna Stan ...

Șelimbăr

175 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
15

159.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare Sibiu - Selimbar zona Dealul D ...

Șelimbăr

5.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39.800 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare: 1500mp cu iesire directa la p ...

Șelimbăr

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

700 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat vitrina Sibiu Doa ...

Șelimbăr

42 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 camere, 40mp utili, balco ...

Șelimbăr

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

144.300 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren extravilan 3700 mp, Selimbar

Șelimbăr

3.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

226.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan 11.300 mp, front 39 m, Selimba ...

Șelimbăr

11.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.800 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spatiu birouri - 9 birouri - 250 mpu - parcare ...

Șelimbăr

250 mp utili
2018
Agenție

4 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vad pietonal si auto 90 mpu ...

Șelimbăr

90 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

800 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

De inchiriat Hala Productie / Depozitate zona S ...

Șelimbăr

265 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 16.13 € / mp / lună

Spatiu comercial, NOU, complet finisat, 6 parca ...

Șelimbăr

124 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

720 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Șelimbăr

42 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

42.500 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de vanzare 500 mp, intravilan, Cristian, ...

Șelimbăr

500 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Depozitare - Distr ...

Șelimbăr

600 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

23 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Spa?iu Comercial - BRANA - ?elimbar

Șelimbăr

100 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
3

74.250 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de 1.650 mp deschidere generoasa la drumu ...

Șelimbăr

1.650 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

33.750 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de 750 mp deschidere generoasa la drumul ...

Șelimbăr

750 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

86.060 €
/ lună 260 € / mp / lună

Teren intravilan 331mp, puz aprobat, Selimbar

Șelimbăr

331 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

29.500 €
/ lună 60.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Selimbar 490 mp zona Sopa

Șelimbăr

490 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 29,500 € și 31.000 €
Agenție

6 luni în urmă
3

5.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial parter 450 mp vad pietonal si ...

Șelimbăr

450 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

130 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ finalizat 130 /m2

Șelimbăr

450 mp teren