Proprietar
Proprietăți unice: 97
Proprietari: 10
Agenție

10 luni în urmă
4

1.550 €
/ lună 23.85 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65 mp vad excelen ...

Șelimbăr

65 mp utili
2E
2024
Agenție

10 luni în urmă
7

350 €
/ lună
290 €
17.50 € / mp / lună

Spatiu birouri modern 20 mp utili open space e ...

Șelimbăr

1 camere
20 mp
Etaj 1 / 1
2023
Agenție

10 luni în urmă
4

1.210 €
/ lună
1.000 €
11 € / mp / lună

Spatiu comercial 115 mpu open space strada prin ...

Șelimbăr

110 mp utili
2E
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
6

1.288 €
/ lună
1.065 €
18.14 € / mp / lună

Spatiu comercial 71 mpu cu vitrina stradala 12 ...

Șelimbăr

71 mp utili
3E
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

845 €
/ lună
699 €
4.27 € / mp / lună

trei spatii comerciale cu vitrina,Selimbar, str ...

Șelimbăr

198 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.445 €
/ lună
4.500 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 300 mp - Doamna Stanca

Șelimbăr

300 mp utili
4E
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

4.720 €
/ lună 26.22 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL de inchiriat langa Shopping Ci ...

Șelimbăr

180 mp utili
1E
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

1.080 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial - Strada Doamna Stanca

Șelimbăr

72 mp utili
3E
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

3.901 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Comercial la Parter - 180 mp - langa Shopping C ...

Șelimbăr

180 mp utili
1E
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

1.150 €
/ lună 6.08 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Selimbar 189 ...

Șelimbăr

Agenție

Mai mult de un an
3

299 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Spatiu de birou I Renovat I Parcare I Internet ...

Șelimbăr

25 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

1.471 €
/ lună
1.216 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 76 mp, Sibiu

Șelimbăr

76 mp utili
4E
2022
Agenție

Mai mult de un an
9

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

spatiu industrial zona Selimbar Sibiu

Șelimbăr

Agenție

1 săptămână în urmă
8

120.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, Parc Ind. Selimbar, Sibiu, au ...

Șelimbăr

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.149 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mpu cu vitrina stradala 6 m ...

Șelimbăr

76 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

100.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren de vanzare 250 mp - zona Triajului Selimb ...

Șelimbăr

250 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

44.900 €
/ lună 44.90 € / mp / lună

Teren 1000mp zona Troita - Mihai Viteazul

Șelimbăr

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere zona Doamna Stanca

Șelimbăr

45 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

145.000 €
/ lună 290 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat pent ...

Șelimbăr

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Intravilan Selimbar ( Zona Sopa) Puz apro ...

Șelimbăr

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

59.000 €
/ lună 60.20 € / mp / lună

Teren | Extravilan | Oportunitate Investitie | ...

Șelimbăr

980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

97.500 €
/ lună 260 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat si 2 dechideri in Selimbar ...

Șelimbăr

375 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu birouafter school de inchiriat 40mp Sibi ...

Șelimbăr

40 mp utili
2024
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 360 €
Agenție

1 lună în urmă
5

103.000 €
/ lună 198.84 € / mp / lună

Teren de construit 518mp, toate utilitatile in ...

Șelimbăr

518 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

850 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Spatiu comerical 80 mp Bulevardul Mihai Viteazu ...

Șelimbăr

80 mp utili
2015
Agenție

1 lună în urmă
4

145.000 €
/ lună 283.20 € / mp / lună

Teren intravilan Duplex Selimbar

Șelimbăr

512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp ?elimbar, vad excelent, ...

Șelimbăr

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

86.060 €
/ lună 260 € / mp / lună

Teren pentru casa individuala in Selimbar - acc ...

Șelimbăr

331 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.112 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 676 mp, zona Selimbar-Bungard, 7 min Sibi ...

Șelimbăr

676 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

43.500 €
/ lună
44.000 €
75.92 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ zona Selimbar

Șelimbăr

573 mp teren