Proprietar
Proprietăți unice: 97
Proprietari: 10
Agenție

5 zile în urmă
6

96.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Selimbar 1.500 m ...

Șelimbăr

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

451 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Spatiu birouri 3 camere | 66 mp | Parcare inclu ...

Șelimbăr

66 mp utili
3E
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
5

129.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Selimbar

Șelimbăr

3.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

450 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Apartament 2 camere la parter pretabil spatiu c ...

Șelimbăr

42 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

60.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de investitie zona industriala Selimbar, ...

Șelimbăr

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.150 €
/ lună 15.13 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mp, vad bun si vitrina - Dn ...

Șelimbăr

76 mp utili
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
3

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare Selimbar

Șelimbăr

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.391 €
/ lună
1.150 €
18.30 € / mp / lună

Spatiu comercial vad bun si vitrina - Dna Stanc ...

Șelimbăr

76 mp utili
3E
2022
Agenție

1 lună în urmă
17

6.388 €
/ lună
5.280 €
14.52 € / mp / lună

Spatii Birouri - 440 mp - Zona Shopping City Si ...

Șelimbăr

440 mp utili
2011
Agenție

1 lună în urmă
11

3.146 €
/ lună
2.600 €
13.98 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Shopping Cit ...

Șelimbăr

225 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Închiriere post de lucru coafor / frizerie

Șelimbăr

65,51 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

4.236 €
/ lună
3.501 €
18.42 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 230 mp - Showroom - Comert - ...

Șelimbăr

230 mp utili
2E
2022
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.695 €
/ lună
1.401 €
14.61 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 116 mp - Alimentatie Publica ...

Șelimbăr

116 mp utili
4E
2022
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 30mp, Selimbar, ...

Șelimbăr

30 mp utili
3E
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

1.524 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 127mp, Selimbar, ...

Șelimbăr

127 mp utili
3E
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,524 € și 1.764 €
Agenție

2 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spații de de închiriat – Doamna Stanca, Sibiu

Șelimbăr

600 mp utili
3E
2025
Agenție

2 luni în urmă
11

1.001 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Spatii comerciale 60 mp in zona Brana din Selim ...

Șelimbăr

60 mp utili
2E
2024
Agenție

2 luni în urmă
12

550 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65mp pentru after ...

Șelimbăr

65 mp utili
1E
2000
Agenție

2 luni în urmă
6

302.500 €
/ lună 3,025.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 100 mp cu vitrina s ...

Șelimbăr

100 mp utili
2E
2025
Agenție

3 luni în urmă
3

9.300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – | 620 mp | Doam ...

Șelimbăr

620 mp utili
3E
2024
Agenție

4 luni în urmă
8

701 €
/ lună 10.46 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Selimbar zona ...

Șelimbăr

67 mp utili
3E
2023
Agenție

4 luni în urmă
12

2.501 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

SPATIU MULTIFUNCTIONAL I DOTARI PREMIUM I SELIM ...

Șelimbăr

240 mp utili
500 mp teren
1E
2024
Agenție

5 luni în urmă
6

2.057 €
/ lună
1.700 €
24.20 € / mp / lună

spatiu comercial cu vitrina Doamna Stanca mall ...

Șelimbăr

85 mp utili
1E
2024
Agenție

6 luni în urmă
12

11 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Spațiu comercial versatil I Selimbar-Zona Unima ...

Șelimbăr

151 mp utili
2E
2000
Agenție

7 luni în urmă
6

500 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

Spatiu comercial 63 mp 2 camere +baie terasa si ...

Șelimbăr

63 mp utili
1E
Agenție

8 luni în urmă
6

850 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial luminos | Doamna Stanca | 85 M ...

Șelimbăr

85 mp
Agenție

8 luni în urmă
4

2.541 €
/ lună
2.100 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu comercial - 140 mp, open space - Zona ci ...

Șelimbăr

140 mp utili
9E
2019
Agenție

9 luni în urmă
6

4.235 €
/ lună
3.500 €
7.06 € / mp / lună

Hala și birouri, clădire nouă, & ...

Șelimbăr

1E
Agenție

9 luni în urmă
4

1.008 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu Comercial I Parcare I 4 Vitrine I Doamna ...

Șelimbăr

72 mp utili
3E
2024
Agenție

10 luni în urmă
7

2.760 €
/ lună 23.79 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 116 mp vad excele ...

Șelimbăr

116 mp utili
2E
2024

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Selimbar, județul Sibiu

Selimbar, situat în apropierea Sibiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera plăcută. Această localitate oferă oportunități excelente pentru afaceri, având un mix de spații comerciale disponibile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.270 euro, cu oferte care încep de la 290 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 110 m², cu cele mai mari spații având 1.550 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori ce variază de la 3 euro/m² pentru cele mai accesibile spații până la 25 euro/m² pentru cele premium.
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 3.500 euro, adăugând un plus de valoare ofertei.
  • Construcții recente: Aproximativ 33% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 122 de zile, indicând o piață activă.

Selimbar reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Selimbar!