Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare

Lotrioara

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

475 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Turnisor

Lotrioara

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriez cladire birouri

Lotrioara

1.500 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 27.22 € / mp / lună

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

30 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.900 €
/ lună
42.500 €
84.89 € / mp / lună

Teren Intravilan 470 mp - Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren intravilan 1592 m ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

1.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Tocile (com. Sadu)

Sadu

La ~10km distanță

1.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile, priveliste deosebit ...

Sadu

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

50 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan Sadu 632 mp

Sadu

La ~10km distanță

632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren ,intrare valea lupului racovita

Racovița

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

95 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

teren tocile-sadu , zona statia de pompieri/dea ...

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

82.000 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Vand teren intravilan Cisnadie

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

1.583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

69 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial in centrul Cisnadiei

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Vind parcela teren 703 mp

Cisnădie

La ~15km distanță

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

99.000 €
/ lună 99 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile cu priveliste superb ...

Cisnădie

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

476.615 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan 5.017 mp in Cisnadie, Sibiu

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

5.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

101.920 €
/ lună
20 €
140 € / mp / lună

Teren Intravilan 720 mp Cisnadie-utilitati la p ...

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

4 camere
728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

78.000 €
/ lună 162.16 € / mp / lună

Teren pe Calea Cisnadiei (uzina de apa) cu PUZ ...

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

481 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Tocile , intravilan, com. Sadu

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

135 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren - parcele intravilane Cisnadie,SOMA DE VA ...

Cisnădie

La ~15km distanță

662 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

97.000 €
/ lună
99.000 €
97.78 € / mp / lună

Teren-Cisnadie -992 m2-(PUZ aprobat-Chateau The ...

Central, Cisnădie

La ~15km distanță

992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

52.000 €
/ lună 64.84 € / mp / lună

Teren in Cisnadioara

Cisnădioara

La ~15km distanță

802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

185.000 €
/ lună 88.10 € / mp / lună

Teren panoramic Cisnadioara Vedere Fagaras & Ce ...

Cisnădioara

La ~15km distanță

925 m

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Cisnadioara

Cisnădioara

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Cisnadioara - certi ...

Cisnădioara

La ~15km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

89.662 €
/ lună 127 € / mp / lună

Teren \ toate utilitatile \ PUZ aprobat \ Cisna ...

Cisnădioara

La ~15km distanță

706 mp teren