Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare

Lotrioara

4.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona centrala Sibiu

Lotrioara

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN 5000 mp Sura Mare zona SARBA

Lotrioara

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

475 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Turnisor

Lotrioara

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriez cladire birouri

Lotrioara

1.500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren constructie casa de vacanta !!

Turnu Roșu

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

39.200 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren de vanzare

Turnu Roșu

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 27.22 € / mp / lună

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~10km distanță

1.800 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
7

5.550 €
/ lună
5.498 €
11.81 € / mp / lună

Oferta de nerefuzat - spatiu birouri finisaje e ...

Periferie, Tălmaciu

La ~10km distanță

470,3 mp utili
1E
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Paltin

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren intravilan 1592 m ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

1.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.900 €
/ lună
42.500 €
84.89 € / mp / lună

Teren Intravilan 470 mp - Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

470 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

61.990 €
/ lună 80.61 € / mp / lună

Teren intravilan 769 mp cu priveliste catre mun ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

769 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spa?iu comercial/ produc?ie I 650 mp I Open- sp ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

650 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
7

69.000 €
/ lună 28.29 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 2439 MPU | Fantanele

Paltin

La ~10km distanță

2.439 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 500 mp Talmaciu, zo ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

33.900 €
/ lună
36.000 €
39.33 € / mp / lună

Gradina 862 mp cu cabanuta si pomi fructiferi i ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

862 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

300 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Hala acoperita-Inchiriere

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

280 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 9000 mp zona intre ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

9.000 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5 locuri parcare in zona Lazar ...

Lazaret

La ~10km distanță

203 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 29.65 € / mp / lună

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Paltin

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

36.500 €
/ lună
29.999 €
84.69 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

431 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

62.000 €
/ lună 95.38 € / mp / lună

Teren de casa de vanzare str Gheorhe Lazar

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

18.500 €
/ lună 36.13 € / mp / lună

Teren la liziera padurii de vanzare

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

512 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri 20-250 mp zona Calea Dumbravii Sibiu

Paltin

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.900 €
/ lună 79.93 € / mp / lună

Teren de vanzare langa Camping Rotarii cu proie ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

812 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial la parter/Corneliu Coposu

Lazaret

La ~10km distanță

170 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
4

17.990 €
/ lună 35.55 € / mp / lună

Teren deschidere la 2 strazi langa padure

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 85.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

609 mp teren