Proprietăți unice: 166
Proprietari: 60
Agenție

3 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 58.89 € / mp / lună

Teren intravilan 9 ari - SARMAS

Stana

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

560 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 69 mp, Zalau

Central, Zalău

69 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 19.74 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ultracentral/ 76 ...

Central, Zalău

76 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 100 mp, parter, z ...

Central, Zalău

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 19.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral/ 76 ...

Ultracentral, Zalău

76 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Meseșenii de Jos

45 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Aghireș

45 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Central, Zalău

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Jibou

29 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

400 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou, 93 mp, str. Sfanta Vine ...

Central, Zalău

93 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
3

67.500 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Stana

918 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
/ lună 36.74 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Fetindia

1.252 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Stana

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

104.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Stana

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

118.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

87.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

70.200 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan, 7800 mp, intrare in Simleu Si ...

Central, Șimleu Silvaniei

7.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

162.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

6.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 27.95 € / mp / lună

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

787 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

315.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

7.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

199.900 €
/ lună 66.63 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birou 75 mp in vila, totul NOU, zona Cen ...

Central, Zalău

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

1.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ultracentral, vad ...

Central, Zalău

40 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

695.000 €
/ lună 31.74 € / mp / lună

NOU! Teren intravilan pentru dezvoltare industr ...

Central, Zalău

21.894 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

4.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

393 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Ultracentral

Central, Zalău

65 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Stana

4.500 mp teren
2E