Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul satului ...

Răstolț

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

La ~15km distanță

5.847 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

La ~15km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~15km distanță

1.540 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa, anexa si teren intravilan

Brusturi

La ~20km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~20km distanță

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~20km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

La ~20km distanță

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

La ~20km distanță

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

La ~20km distanță

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

La ~20km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

La ~20km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

La ~20km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~20km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

615 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem cladirea industrial de 2200 mp.

Central, Zalău

La ~20km distanță

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

200 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

dau in chirie spatii in loc Zalau, ultracentral ...

Ultracentral, Zalău

La ~20km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

La ~20km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp

Central, Zalău

La ~20km distanță

40 mp utili