Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul satului ...

Răstolț

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
/ lună 36.74 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Fetindia

La ~10km distanță

1.252 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
/ lună 4.94 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sinteu

Meseșenii de Jos

La ~15km distanță

11.290 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Meseșenii de Jos

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

La ~15km distanță

5.847 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Aghireș

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 70.71 € / mp / lună

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilitati ...

Porolissum, Zalău

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

245 €
/ lună 6.13 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 2 camere, 40 mp Str. Fabric ...

Porolissum, Zalău

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
/ lună 103 € / mp / lună

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu de birou 3 incaperi, 88 mp - Zona Poroli ...

Porolissum, Zalău

La ~15km distanță

88 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

625.000 €
/ lună 59.93 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Stana

La ~15km distanță

10.428 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Stana

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

104.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Stana

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~15km distanță

1.540 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Stana

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

67.500 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Stana

La ~15km distanță

918 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Stana

La ~15km distanță

4.500 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 58.89 € / mp / lună

Teren intravilan 9 ari - SARMAS

Stana

La ~15km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Stana

La ~15km distanță

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

250 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Apartament/ spatiu comercial de inchiriat

Stana

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa, anexa si teren intravilan

Brusturi

La ~20km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~20km distanță

3.967 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~20km distanță

83 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, strada Crisan, 51 mp

Central, Zalău

La ~20km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~20km distanță

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile pe str. S ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

1.400 mp teren