Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 70mp

Poiana Țapului, Bușteni

70 mp utili
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

370.000 €
/ lună 138.27 € / mp / lună

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

589.000 €
/ lună 1,178.00 € / mp / lună

Spatiu comercial direct la Partia Kalinderu Bus ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv / Inchiriere Spatiu fitnes ...

Exterior Vest, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

960 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in suprafata de 148 ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

148 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren Busteni, Curti Constructii

Central, Bușteni

La ~5km distanță

223 mp teren
34E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

90.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren intravilan Sinaia

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 16.39 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ultracentral in Sin ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

270.000 €
/ lună 828.22 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sinaia

La ~5km distanță

1 camere
326 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

900 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ultracentral Sina ...

Ultracentral, Sinaia

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren Premium De Vanzare langa Colina Marei | S ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

150 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

inchiriez garaj auto

Platoul Izvor, Sinaia

La ~5km distanță

28 mp utili
28 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Predeal,central,la D ...

Predeal

La ~10km distanță

40 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Predeal - Inchiriez PENSIUNE de 1000 MP pe Str. ...

Predeal

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 53.69 € / mp / lună

Vand teren intravilan Predeal Brasov

Central, Predeal

La ~10km distanță

745 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

53.000 €
/ lună 93.81 € / mp / lună

Vand teren Predeal cu deschidere catre DN

Predeal

La ~10km distanță

565 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Trei Brazi Predeal 2130 mp

Predeal

La ~10km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Predeal Brasov, lot 1485mp

Central, Predeal

La ~10km distanță

1.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

unitate turistica superba de inchiriat

Cioplea, Predeal

La ~15km distanță

1.200 mp utili
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19.000 €
/ lună 44.08 € / mp / lună

Teren 431mp Prahova Comarnic 10km pina la Sinai ...

Posada, Comarnic

La ~15km distanță

431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

29.500 €
/ lună 23.85 € / mp / lună

Teren 1237 mp Zona Poduri Traisteni Prahova

Trăisteni

La ~15km distanță

1.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

23.000 €
/ lună 30.67 € / mp / lună

Pf vand teren Predeal

Timișu de Sus

La ~15km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei apa curent fosa

Teșila

La ~15km distanță

854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei (Dinteasa) Zona ...

Teșila

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

21 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Valea Doftanei

Teșila

La ~15km distanță

4.655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

147.000 €
/ lună 109.87 € / mp / lună

Teren Lac Paltinu - Valea Doftanei

Teșila

La ~15km distanță

1.338 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei

Secăria

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei (Negras)

Secăria

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

41 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in comuna Valea Doftanei

Secăria

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de Vanzare in zona Peste Vale

Secăria

La ~15km distanță

2.500 mp teren