Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

35 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT - Ploiesti - Bd R ...

Republicii, Ploiești

35 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

172 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Albert Ploiesti

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere cabinet stomatologic intr-o clinica ...

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Ploiesti garaj de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 398 mp, compartimentabil St ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

398 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozit ?i spa?iu pentru croit ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Inchiriez-vand apartament pentru firma

Central, Ploiești

La ~5km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial central Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10.000 €
/ lună 277.78 € / mp / lună

Vand magazin pia?a Nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatii oferite spre inchiriere la MODEXIM SCM P ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

121 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

9.825 €
/ lună 393 € / mp / lună

Vand afacere la cheie,

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

780 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

inchiriem spatiu productie Ploiesti Est

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez depozit materiale de constructii pe c ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

750 mp utili
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Ploie?ti, zona Nord ...

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 52.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Hale

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri Parter Ultracentral c ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Bane?ti Prahova teren-padure diverse evenimente ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Spatiu birouri Parc industrial 305 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Ploiesti Ultracentral (zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

650 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri, Comercial, etc Ultra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună
1.000 €

Vila de inchiriat 5 camere str Ion Creanga Ploi ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili