Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

370.000 €
/ lună 138.27 € / mp / lună

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

2.676 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 70mp

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

70 mp utili
2010
Agenție

7 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

Teren 1407 mp Poiana Tapului. Vedere Bucegi .Tr ...

Poiana Țapului, Bușteni

La ~5km distanță

1.407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

589.000 €
/ lună 1,178.00 € / mp / lună

Spatiu comercial direct la Partia Kalinderu Bus ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

500 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu office spre inchiriere

Bușteni

La ~5km distanță

100 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

960 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in suprafata de 148 ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

148 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv / Inchiriere Spatiu fitnes ...

Exterior Vest, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv Inchiriere Spa?iu fitness ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren Busteni, Curti Constructii

Central, Bușteni

La ~5km distanță

223 mp teren
34E
Agenție

6 luni în urmă
10

85.000 €
/ lună 76.10 € / mp / lună

Teren intravilan in Busteni, cu vedere spectacu ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

1.117 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

599.000 €
/ lună 203.46 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 2944mp constructii ide ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2.944 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

960 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Bușteni

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Telecabinei, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

1.200 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Vila de inchiriat pe termen lung ideala pentru ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

454 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

937.400 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan in Sinaia (25 euro/mp)

Cumpătu, Sinaia

La ~5km distanță

37.496 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

59.900 €
/ lună 71.22 € / mp / lună

Teren intravilan cartier Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~5km distanță

841 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună

Spatiu pt restaurant de inchiriat - langa Caste ...

Castelul Peleș, Sinaia

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
7

140.000 €
/ lună 226.17 € / mp / lună

Vand teren Sinaia - bdul Ferdinand

Castelul Peleș, Sinaia

La ~5km distanță

619 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

6.000 €
/ lună

Restaurant de inchiriat Sinaia, zona Centru - s ...

Furnica, Sinaia

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
7

405.900 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren Intravilan Sinaia 2255 mp

Calea București, Sinaia

La ~5km distanță

2.255 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

79.920 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren Intravilan Sinaia 444 mp

Calea București, Sinaia

La ~5km distanță

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

900 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ultracentral Sina ...

Ultracentral, Sinaia

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

726.120 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren Intravilan Sinaia 4034 mp

Central, Sinaia

La ~5km distanță

4.034 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
10

107.030 €
/ lună 385 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sinaia locatie centrala.

Central, Sinaia

La ~5km distanță

278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 16.39 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ultracentral in Sin ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

122 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

28.380 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 1,419mp Moroeni / DN 71

Central, Sinaia

La ~5km distanță

1.419 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000.000 €
/ lună
1.300.000 €
307.50 € / mp / lună

Sinaia, teren 3252 mp

Central, Sinaia

La ~5km distanță

3.252 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
8

72.900 €
/ lună 153.80 € / mp / lună

Sinaia central, teren intravilan

Central, Sinaia

La ~5km distanță

474 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

160.000 €
/ lună 320 € / mp / lună

Teren Sinaia Zona Centrala, 500mp, Vedere Monta ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren