Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

79.999 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Merilor Str. Albinelo ...

Potcoava

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

294 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial URGENT

Central, Scornicești

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

La ~10km distanță

85 mp utili
650 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan

Catane

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan DJ659A

Lăceni

La ~25km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

196 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial diverse activitati

Cerbu

La ~25km distanță

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

47.369 €
/ lună
67.670 €
7 € / mp / lună

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Cerbu

La ~25km distanță

6.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren intravilan si casa la tara

Cerbu

La ~25km distanță

9.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

La ~25km distanță

2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5059 mp teren plat in Podu Brosteni, Coste ...

Podu Broșteni

La ~25km distanță

5.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 491.53 € / mp / lună

Unic proprietar vand teren intravilan+casa+anex ...

Podu Broșteni

La ~25km distanță

59 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

491 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Greci (Schitu)

La ~25km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan satul de vacanta Schitu D ...

Deleni

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in Vedea-Arge?

Vedea

La ~25km distanță

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu inchiriere

Vedea

La ~25km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu posibilitate de ...

Păduroiu din Deal

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~30km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~30km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~30km distanță

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~30km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~30km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~30km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

574 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~30km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

inchiriez teren 5000mp ptr parc fotovoltaic

Central, Slatina

La ~30km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

La ~30km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~30km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~30km distanță

48 mp utili