Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

79.999 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Merilor Str. Albinelo ...

Potcoava

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan Harsesti, ID: R2922273

Hârsești

La ~10km distanță

833 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

400 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren extravilan 635 mp Harsesti, ID: R2922302

Ciobani

La ~10km distanță

635 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

294 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial URGENT

Central, Scornicești

La ~10km distanță

90 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Oportunitate, imobil pretabil clinica, product ...

Central, Scornicești

La ~10km distanță

800 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

La ~10km distanță

85 mp utili
650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan

Catane

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

240.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Dragasani

Cuza Vodă

La ~20km distanță

9.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

2.244 €
/ lună 0.82 € / mp / lună

Cota de 1/4 dinteren extravilan- com. Buzoesti, ...

Buzoești

La ~20km distanță

2.737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.598 €
/ lună 0.52 € / mp / lună

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Bumbueni

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan DJ659A

Lăceni

La ~25km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

196 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial diverse activitati

Cerbu

La ~25km distanță

122 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

65.000 €
/ lună 29.93 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Albestii de Arges, j ...

Cerbu

La ~25km distanță

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

47.369 €
/ lună
67.670 €
7 € / mp / lună

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Cerbu

La ~25km distanță

6.767 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 15.69 € / mp / lună

Teren 2677 mp de vanzare in comuna Valea Iasulu ...

Cerbu

La ~25km distanță

2.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren intravilan si casa la tara

Cerbu

La ~25km distanță

9.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

La ~25km distanță

2.594 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Podu Brosteni cu PUZ aprobat a ...

Podu Broșteni

La ~25km distanță

13.241 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Podul Brosteni

Podu Broșteni

La ~25km distanță

2.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5059 mp teren plat in Podu Brosteni, Coste ...

Podu Broșteni

La ~25km distanță

5.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 491.53 € / mp / lună

Unic proprietar vand teren intravilan+casa+anex ...

Podu Broșteni

La ~25km distanță

59 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

491 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Greci (Schitu)

La ~25km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan satul de vacanta Schitu D ...

Deleni

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in Vedea-Arge?

Vedea

La ~25km distanță

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu inchiriere

Vedea

La ~25km distanță

45 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

La ~30km distanță

300 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

30.000 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Cepari, judet Arges.

Cepari

La ~30km distanță

2.674 mp teren