Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Teren 2063 mp intravilan Podoleni - judet Neamt

Podoleni

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 0.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Podoleni

1.300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren constructii

Central, Roznov

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

700 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 746 mp in orasul Roznov, ju ...

Central, Roznov

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan com Rediu, Jud Neamt Strada Me ...

Socea

La ~10km distanță

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan Margineni-Neamt

Hoisești

La ~10km distanță

990 mp teren
Agenție

5 zile în urmă

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Candesti Neamt 2100 mp la schimb cu masin ...

Bărcănești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

47.900 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești

La ~10km distanță

2.554 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

28.800 €
/ lună 10.25 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp de vanzare Prajesti (T ...

Prăjești

La ~10km distanță

2.811 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

35.000 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Teren de vanzare Blagesti Bacau

Valea lui Ion

La ~10km distanță

11.021 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spa?iu central de inchiriat, Buhu?i

Buhuși

La ~10km distanță

26 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

1.501 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P+1, Buhusi, central, jud Baca ...

Central, Buhuși

La ~10km distanță

430 mp utili
1E
1986
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buhuși

La ~10km distanță

42 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
10

22.500 €
/ lună 50.79 € / mp / lună

Teren 443mp Buhusi / Strada Gheorghe Doja

Central, Buhuși

La ~10km distanță

443 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

312.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren agricol cu suprafata de 260000 mp

Central, Buhuși

La ~10km distanță

260.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

7.990 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Teren intravilan Dochia, ID: R2858821

Dochia

La ~10km distanță

855 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial - pretabil - birouri , medical ...

Săvinești

La ~15km distanță

1.500 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
15

3.500 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 1,970

Săvinești

La ~15km distanță

1.674 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spa?iu comercial zona Peco S ...

Săvinești

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala si spatiu birouri de inchiriat in Savinest ...

Săvinești

La ~15km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Dumbrava si Savinesti

Săvinești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

990 €
/ lună 2.51 € / mp / lună

Hala Industriala spre inchiriere

Săvinești

La ~15km distanță

395 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

903 €
/ lună 1.41 € / mp / lună
1.204 €

Spațiu industrial hale depozitare si productie

Săvinești

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

194 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren strada princiupala

Săvinești

La ~15km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Săvinești

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilat, Comuna Faurei, Neamt, 2085 mp

Micșunești

La ~15km distanță

2.085 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

Vand 5940mp ,teren intravilan ,sat Izvoare , co ...

Bahna

La ~15km distanță

5.940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

7.161 €
/ lună 5.44 € / mp / lună
7.360 €

Vand lot de casa

Făurei

La ~15km distanță

1.317 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

36.000 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Giulești

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

699 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – 120 mp ut ...

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

120 mp utili
1E