Proprietăți unice: 117
Proprietari: 117
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Caracal

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Caracal

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala situata ultracentral in Caracal

Caracal

260 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

inchiriez teren 5000mp ptr parc fotovoltaic

Central, Slatina

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

999 €
/ lună 3.12 € / mp / lună

Inchiriez hala - depozit in Caracal-Olt, str. B ...

Caracal

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez sala 104mp

Central, Slatina

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral (60m ...

Caracal

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

32.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

De VANZARE URGENT! Fosta moara HESON Celei , Co ...

Corabia

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez - Vand

Slătioara

236 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

192 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Dumitrești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

110.000 €
/ lună 2,200.00 € / mp / lună

Spatiu comercial- infumusetare (frizerie)

Drăgănești-Olt

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

85 mp utili
650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Slatina - Victori ...

Central, Slatina

50 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

410 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial zona centrala 57m ...

Caracal

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat - 9.953 m.p.- E70-Centura Ca ...

Central, Caracal

9.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 370.37 € / mp / lună

Spatiu comercial.

Corabia

675 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

196 €
/ lună 19.60 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Balș

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (hala)

Iancu Jianu

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - CARACAL

Caracal

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

900 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spatiu comercial central birouri cabinete insti ...

Caracal

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

32 mp utili
32 mp teren
1E