Proprietăți unice: 117
Proprietari: 117
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Slătioara

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Caracal, accept schimb.

Caracal

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Piatra OLT 8900 mp

Piatra

8.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 38.18 € / mp / lună

Terenuri intravilane (locuri de casa)

Proaspeți

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

196 €
/ lună 0.82 € / mp / lună

De inchiriat 3 spatii comerciale

Central, Drăgănești-Olt

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
/ lună 13.87 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Visina

Vișina

2.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bals Tudor Vladimirescu

Balș

1.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara-Olt, doua deschideri ...

Slătioara

3 camere
2.238 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

79 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

ofer spre inchiriere garaj exclus activitati co ...

Orașul de Jos, Slatina

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

11.779 €
/ lună 117.79 € / mp / lună

Direct proprietar

Central, Caracal

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

850 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

INCHIRIERE

Central, Caracal

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Showroom

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

900 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat la etaj- Osica de ...

Osica de Sus

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

999 €
/ lună 12.49 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Caracal-Olt, str. ...

Central, Caracal

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

999 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

Vand Inchiriez spatiu comercial in Izbiceni

Izbiceni

2.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.248 €
/ lună 6.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial-Zona Centrala-Vad Ex ...

Central, Caracal

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Caracal

Central, Caracal

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

250 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, spatii comercial ...

Crușovu

770 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Caracal

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Caracal, zona Lib ...

Central, Caracal

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Inchiriere teren 1100 mp cu cladire si 2 garaje ...

Central, Slatina

1.100 mp utili