Proprietăți unice: 117
Proprietari: 117
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

6.684 €
/ lună
6.807 €
3.71 € / mp / lună

Pamant, loc de casa.

Drăghiceni

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

14.000 €
/ lună 1,166.67 € / mp / lună

Vand spa?iu Bulevardul Carpati negociabil

Central, Corabia

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

79.999 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Merilor Str. Albinelo ...

Potcoava

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.000 €
/ lună 57.85 € / mp / lună

Teren intravilan + proiect locuinta + autorizat ...

Găneasa

726 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

41.500 €
/ lună 39.56 € / mp / lună

Vand teren com Curtisoara jud Olt intravilan

Curtișoara

1.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

22.000 €
/ lună 47.21 € / mp / lună

Vand teren intravilan, 466 mp

Central, Caracal

466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan langa slatina (proaspeti, curt ...

Proaspeți

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1796 mp, deschidere 30 m, ...

Piatra

1.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

130.000 €
/ lună 14.34 € / mp / lună

Teren intravilan Bals-Teis

Central, Balș

9.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara 38,80 eur/mp

Slătioara

1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.736 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand teren intravilan Proaspeti Curtisoara

Proaspeți

1.148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

90.000 €
/ lună 52.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1720 mp - vanzare integral / l ...

Central, Corabia

1.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

Ultracentral, Slatina

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bals, str. Luncii (asfalt ...

Central, Balș

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

55 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare ganeasa ilfov

Găneasa

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de 1100 mp, la 2,5 km de Slati ...

Proaspeți

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

665 €
/ lună 27.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Hcc

Exterior Vest, Caracal

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare Caracal ( ...

Exterior Vest, Caracal

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren vanzare Slatina(Milcovul din Deal)

Milcov

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.000 €
/ lună 71.58 € / mp / lună

Vand teren, Slatina,, Cireasov, cartier Satul N ...

Central, Slatina

950 mp teren