Proprietăți unice: 149
Proprietari: 149
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.200 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren intravilan Varatec, Neamt

Văratec

3.424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

99.000 €
/ lună 92.52 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.070 m2 in total, zona centra ...

Târgu Neamț

1.070 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren constructii+livada in Filioara jud N ...

Filioara

2.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Romanului, vis-a-vis de ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren cu constructie 12000 mp

Poieni

10 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

Vand 5940mp ,teren intravilan ,sat Izvoare , co ...

Bahna

5.940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună
45.000 €
7.96 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceahlău

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Gara - OMV, ...

Roman

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

139.272 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hangu

4.974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, intravilan, 1502 mp, Sat Stra ...

Straja

1.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez Hala 300m SAU 150m/ Spatiu Birouri/ T ...

Central, Piatra-Neamț

100 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren cu deschidere la E85,la 5km de Roman

Central, Roman

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Bistricioara,comuna Ceahlau ...

Bistricioara

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 606.06 € / mp / lună

vand casa cu spatiu comercial la parter

Târpești

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

400 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez hala + teren 500 mp in Horia (Neam?) ...

Horia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchiriez anunt Roman

Central, Roman

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial (bar amenajat) - pentru inchir ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Central, Roman

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

111.111 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez sau vindem spa?iul al firmei pt cazar ...

Central, Roman

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial DN15, Dumbrava Ro?i ...

Dumbrava

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

148 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

inchiriere birouri hala container depozitare

Dărmănești, Piatra-Neamț

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună
800 €
2.10 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

357 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

330 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

spatiu comercial central de inchiriat

Central, Piatra-Neamț

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Hala Spa?ioasa ?i Luminoasa

Poiana Teiului

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €