Proprietăți unice: 149
Proprietari: 149
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.150 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Hala de inchiriat Izvoare Neam?

Central, Piatra-Neamț

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial 108 mp | Vad Exceptional | Fat ...

Central, Roman

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

220 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

inchiriez spaziu birouri,sediu firma

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

864 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul comercial in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilat, Comuna Faurei, Neamt, 2085 mp

Micșunești

2.085 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

23 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Ultracentral: Spatiu comercial parter, vitrina, ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

19.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 metri patrati Girov-Botes ...

Boțești

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 500mp de vanzare

Central, Piatra-Neamț

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri/Cabinet Piatra Neamt ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

30 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

31.000 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Vand teren extravilan (9500 mp + 4500 mp), comu ...

Ion Creangă

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren constructii

Central, Roznov

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire+teren dulcesti/corhana centru 1000mp

Corhana

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren // suprafata 5000 mp Roman curent apa ing ...

Central, Roman

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 4000mp teren in Tarcau zona Panta Radului

Tarcău

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe drumul Manastirii Petru Voda

Petru Vodă

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

15.000 €
/ lună 22.12 € / mp / lună

Teren intravilan

Tămășeni

678 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/Schimb Teren Zona Vaslui-Brodoc 3310Mp+cab ...

Rediu

3.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Gura Vaii comuna Giro ...

Girov

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Piatra-Neamț

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

146 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez teren spatiu pamant 1000 m2 Ceahlau D ...

Ceahlău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Padure cu teren 9.5 hectare investie forestiera ...

Dămuc

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

240.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 15.000 mp la DN15D, 30m deschidere, intre ...

Central, Piatra-Neamț

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str.M.Eminescu vis a ...

Central, Piatra-Neamț

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1220 mp

Dobreni

1.220 mp teren