Proprietăți unice: 17
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Reghin

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

4.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Teren de Vinzare

Central, Reghin

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

55 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

430 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 30m patrati in Re ...

Central, Reghin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, zona linistita, 3 ...

Central, Reghin

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

350 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 20 mp,.in Reghin central...

Central, Reghin

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

177 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren extravilan zona Reghinului, iesire la dru ...

Central, Reghin

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren ( 2 parcele a cate 1000mp ) de vanzare in ...

Central, Reghin

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan la iesirea din Reghin spr ...

Reghin

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Reghin

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan

Reghin

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

2.500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

425 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

110 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravioara spre Ernei

Iernuțeni

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan Ideciu de Jos - Reghin

Ideciu de Jos

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

9.000 €
/ lună 6.21 € / mp / lună

Vand teren intre Reghin si Ideciu de Jos 14,5 a ...

Ideciu de Jos

La ~5km distanță

1.450 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

La ~5km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

114.000 €
/ lună 64.77 € / mp / lună

Teren Intravilan Orsova 1760m

Orșova

La ~15km distanță

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

6.500 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vand/schimb cu auto teren extravilan

Orșova

La ~15km distanță

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Hala metalica si birouri de inchiriat

Băla

La ~15km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

72.900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan

Ibănești

La ~20km distanță

8.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.500 €
/ lună
21.900 €
11.47 € / mp / lună

Teren 17 ari intravilan in Damieni nr. 1 zona l ...

Dămieni

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000 mp Vatava, jud. Mures, zona linistit ...

Vătava

La ~20km distanță

5.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Reghin, județul Mureș

Reghin, un oraș din județul Mureș, este bine cunoscut pentru tradițiile sale comerciale și accesibilitatea sa. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat direct de la proprietari, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte care încep de la 170 euro și ajung până la 500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 110 m², cu cele mai mari având până la 1000 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază de la 5 euro pentru cele mai accesibile oferte până la 199 euro pentru cele mai scumpe.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenorii locali.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 137 de zile, indicând o piață activă.

Reghin reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri accesibile și o varietate de dimensiuni disponibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!