Proprietăți unice: 54
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

45.000 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1833 mp

Central, Târgu Mureș

1.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

950.000 €
/ lună 94.76 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Libertății, Târgu Mureș

10.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

590 €
/ lună 10.54 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ,str Remetea Tg Mures

Remetea, Târgu Mureș

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

230 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand Teren Platou Cornesti

Platou, Târgu Mureș

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

63.000 €
/ lună 86.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Valea Iubirii

Central, Târgu Mureș

725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala de inchiriat in cartierul Tudor

Tudor, Târgu Mureș

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
/ lună 3.23 € / mp / lună

Teren intravilan Cartier Horgosa

Central, Târgu Mureș

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

1.530 €
/ lună 18.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de tnchiriat

Libertății, Târgu Mureș

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

576 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial sau pentru birouri

Central, Târgu Mureș

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spalatorie auto, service vulcanizare ...

Piața Armatei, Târgu Mureș

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

112.000 €
/ lună
126.000 €
80 € / mp / lună

Teren intravilan

Remetea, Târgu Mureș

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.334 €
/ lună 23 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial Nou

Central, Târgu Mureș

58 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

495 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

OFERTA SPECIALA - Centru Comercial la Maurer de ...

Central, Târgu Mureș

59 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou spatios+terasa in zo ...

Central, Târgu Mureș

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loc de casa zona linistita + cabana bonus

Central, Târgu Mureș

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan / strada Remetea/Tg.Mures- sup ...

Remetea, Târgu Mureș

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

250 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Cabinete mobilate pentru psihoterapie - Pia?a M ...

Central, Târgu Mureș

54 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

520 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Mureș

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

De inchiriat 2 birouri in cladire de birou, sem ...

Semicentral, Târgu Mureș

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

599 €
/ lună 9.66 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu birouri/servicii - Complex ...

Central, Târgu Mureș

62,7 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

32.500 €
/ lună
22.500 €
21.67 € / mp / lună

Teren watman 1500 m2

Central, Târgu Mureș

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

88.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand teren Sancraiu de Mures

Central, Târgu Mureș

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

3.900 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

De inchiriat restaurant complet echipat, pe ter ...

Libertății, Târgu Mureș

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

97 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Posturi de inchiriat la Salonul de infrumusetar ...

Tudor, Târgu Mureș

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan Corunca

Central, Târgu Mureș

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu de inchiriat 70 mp Targu Mure ...

Central, Târgu Mureș

70 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Târgu Mureș, Județul Mureș

Târgu Mureș, un oraș vibrant din inima Transilvaniei, este cunoscut pentru cultura sa diversă și accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 80 euro și pot ajunge până la 6.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 120 m², cu cele mai mari spații având până la 1.200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 45% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru spațiile comerciale cu parcare sau garaj este de 4.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 9% dintre proprietăți sunt cu 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.