Proprietăți unice: 12
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

237 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Vama Veche

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

41.400 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

vand teren vama veche - 27600 mp

Central, Vama Veche

27.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 135.71 € / mp / lună

Teren intravilan Vama Veche

Central, Vama Veche

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

150 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vand teren in Vama Veche deschidere directa la ...

Central, Vama Veche

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

65.000 €
/ lună
69.030 €
122.41 € / mp / lună

Teren Vama Veche 530 mp

Central, Vama Veche

531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Vama Veche

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

52.000 €
/ lună 208 € / mp / lună

Vand terenuri intravilane in Vama Veche 250 m2 ...

Central, Vama Veche

250 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

65 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan intre 2 mai si vama veche cu P ...

Central, Vama Veche

472 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

62.000 €
/ lună 55.01 € / mp / lună

Teren 1127 mp VAMA VECHE

Central, Vama Veche

1.127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

97.000 €
/ lună 204.64 € / mp / lună

Teren intravilan+casa Vama Veche, PUZ P+2, util ...

Central, Vama Veche

2 camere
474 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.900 €
/ lună 23.90 € / mp / lună

Teren intravilan , 500mp-23900 , 1000mp-45000, ...

Vama Veche

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

9.900 €
/ lună
10.000 €
300 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vama Veche 33mp - 9 ...

Central, Vama Veche

33 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

15.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 2 Mai

Central, 2 Mai

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Vanzare teren 2 Mai, Limanu, Vama Veche

Central, 2 Mai

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
/ lună 57.65 € / mp / lună

Teren 2Mai, vanzare si in rate sau schimb

2 Mai

La ~5km distanță

1 camere
850 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan in 2 Mai 1121mp

2 Mai

La ~5km distanță

1.121 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand hala industriala Municipiul Mangalia Jude? ...

2 Mai

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

350 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

inchiriez Teren intravilan 1000mp

Central, 2 Mai

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 2 MAI

2 Mai

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

181.718 €
/ lună 42.76 € / mp / lună

Teren intravilan ocazie Mangalia 4226mp se vind ...

Mangalia

La ~5km distanță

4.250 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Mangalia teren de vanzare ocazie 2000mp

Mangalia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

95.000 €
/ lună 1,357.14 € / mp / lună

Spatiu comercial str. Sirenei Aleea Farului

Central, Mangalia

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Str Munteniei Gaze, curent,apa, canal in ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan Pecineaga

Central, Mangalia

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Mangalia platibil in 2 rate

Central, Mangalia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Loturi in rate Mangalia Dobrogea 1 incepind cu ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

300 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Spatiu comercial - de inchiriat

Central, Mangalia

La ~5km distanță

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial disponibil

Central, Mangalia

La ~5km distanță

140 mp utili
1964
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
/ lună 1,130.74 € / mp / lună

Spa?iu HoReCa Mangalia | 283 mp + terasa in Str ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

283 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

82.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan Mangalia

Mangalia

La ~5km distanță

2.500 mp teren