Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sangeorgiu de Mures ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

130.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sangeorgiu de Mu ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren generos zona spital Medex Tg Mures. Direc ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren 750 mp cu PUZ,CF Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

89.000 €
/ lună 177.64 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada Sfantul Stefan in Ta ...

Livezeni

La ~5km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40.900 €
/ lună 37.66 € / mp / lună

Teren intravilan

Curteni

La ~5km distanță

1.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

63.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Vand teren str. Marului, zona Unirii

Sântana de Mureș

La ~10km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan premium 1690 mp in Bozeni ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

96 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

De vanzare teren pentru gradina si cabana

Bozeni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

73.000 €
/ lună
72.000 €
48.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1763mp - Corunca, Bozeni la do ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

230 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand Teren Platou Cornesti

Platou, Târgu Mureș

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Ivănești

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

573.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Livezeni cu deschidere 110 m l ...

Ivănești

La ~10km distanță

21.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

23.000 €
/ lună 547.62 € / mp / lună

Vanzare SPATIU COMERCIAL 7 noiembrie

7 Noiembrie, Târgu Mureș

La ~10km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 19 arii, Voiniceni str Pricipa ...

Voiniceni

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren 2400 mp intrare in Voiniceni

Voiniceni

La ~10km distanță

2.399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~10km distanță

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-birou Tg Mures Unir ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

97 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Posturi de inchiriat la Salonul de infrumusetar ...

Tudor, Târgu Mureș

La ~10km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

49 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

mini depozite - self storage

Tudor, Târgu Mureș

La ~10km distanță

3 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Garaj de inchiriat zona Aleea Vrancea

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

La ~10km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

48.500 €
/ lună 48.99 € / mp / lună

Teren intravilan Santana de Mures

Central, Târgu Mureș

La ~10km distanță

990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu de inchiriat 70 mp Targu Mure ...

Central, Târgu Mureș

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

98 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Zona Poli 2

Central, Târgu Mureș

La ~10km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

590 €
/ lună 10.54 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

63.000 €
/ lună 86.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Valea Iubirii

Central, Târgu Mureș

La ~10km distanță

725 mp teren