Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

800 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, intabulat, intrav ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan la iesirea din Reghin spr ...

Reghin

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Reghin

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren ( 2 parcele a cate 1000mp ) de vanzare in ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~5km distanță

425 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

230 €
/ lună 12.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~5km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan

Reghin

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

325 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 20 mp in Reghin zona ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 325 € și 349 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravioara spre Ernei

Iernuțeni

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

490.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Ideciu de Jos

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Solovastru, langa R ...

Solovăstru

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Hala metalica si birouri de inchiriat

Băla

La ~10km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

56.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan 56 Arii Brancovenesti

Brâncovenești

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren cu casa si utilitati

Crăești

La ~15km distanță

2 camere
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren 2400 mp intrare in Voiniceni

Voiniceni

La ~20km distanță

2.399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 19 arii, Voiniceni str Pricipa ...

Voiniceni

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Râciu

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

6.500 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vand/schimb cu auto teren extravilan

Orșova

La ~20km distanță

10.100 mp teren