Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

800 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~5km distanță

425 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 15.84 € / mp / lună

Teren intravilan Reghin

Central, Reghin

La ~5km distanță

1.073 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 28.21 € / mp / lună

Teren de vanzare -Reghin - Viilor 3900 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
4

89.500 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

53.250 €
/ lună 14.41 € / mp / lună

Teren intravilan 3.695mp pe DN15 la intrare in ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.695 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

529.000 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Proprietate cu 2 case + teren 15.277 mp Str. Sa ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

4 camere
15.377 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

420 €
/ lună 14.48 € / mp / lună

Spatiu comercial, central, 29 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan la iesirea din Reghin spr ...

Reghin

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, Libertatii, 119 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

119 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Reghin

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / hala depozitare ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Oportunitate , 3800 mp ! Teren la 10 minute de ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
1

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Reghin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

580.000 €
/ lună 63.58 € / mp / lună

Teren intravilan 9123 mp cu constructii de cca. ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

9.123 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat firma/birouri str ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

100 mp utili
1975
Agenție

3 săptămâni în urmă

393 €
/ lună 19.65 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

690.000 €
/ lună 21.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru dezvoltare imobili ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

32.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, intabulat, intrav ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren ( 2 parcele a cate 1000mp ) de vanzare in ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat / hale depozitare ...

Reghin

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
1904
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

230 €
/ lună 12.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~5km distanță

19 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

spa?ii de inchiriat in Reghin,centru

Reghin

La ~5km distanță

15 mp utili