Spațiu comercial, în Curteni

40.900 € / lună
37.66 € / mp / lună

Curteni, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
1.086 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan 1086 m2 in Curteni la 6 km de centrul orasului Targu Mures. Terenul se afla in strada Crizantemelor. Elado 1086 m2 beltelek Udvarfalvan 6 km-re Marosvasarhely kozpontjatol. A telek a Krizantem utcaban talalhato.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1363622

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
40.000 € / lună
Târgu Mureș, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ceuaș
39.000 € / lună
Județul Mureș, Ceuaș
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Nazna
42.000 € / lună
Județul Mureș, Nazna
500 mp teren
Spațiu comercial, în Ibănești
44.500 € / lună
Județul Mureș, Ibănești
5.750 mp teren
Spațiu comercial, în Central
37.000 € / lună
Județul Mureș, Sovata
900 mp teren
Spațiu comercial, în Livezeni
44.100 € / lună
Județul Mureș, Livezeni
900 mp teren
Spațiu comercial, în Remetea
42.000 € / lună
Târgu Mureș, Remetea
600 mp teren
Spațiu comercial, în Sântana de Mureș
42.900 € / lună
Județul Mureș, Sântana de Mureș
510 mp teren
Spațiu comercial, în Nadeș
39.700 € / lună
Județul Mureș, Nadeș
23.700 mp teren