Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

130.500 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

1.3 hectare teren intravilan Seini de vanzare, ...

Viile Apei

12.885 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
10

196 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

De inchiriat central

Central, Seini

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

26.999 €
/ lună 18.76 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

51.945 €
/ lună 15 € / mp / lună

3463 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~5km distanță

3.463 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

57.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

5755 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Teren 14500 MP in Sabisa langa Soseaua Principa ...

Săbișa

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

5.520 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Vinului, Rosiori - 30954 ...

Roșiori

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.900 €
/ lună 27.08 € / mp / lună

Teren pentru casa sau ca Investitie

Ilba

La ~5km distanță

698 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1323 mp , sat Berc ...

Apa

La ~5km distanță

1.323 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Orasul Nou

Orașu Nou

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

16.500 €
/ lună 38.19 € / mp / lună

Parcele teren intravilan CU PUZ | Lucian Blaga ...

Someșeni

La ~10km distanță

432 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren de vanzare Strada Balta Blonda, 2000 mp

Someșeni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

56.500 €
/ lună 19.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.877 mp, zona Apa ...

Someșeni

La ~10km distanță

2.877 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

156.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Bari ...

Someșeni

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren intravilan | 600 mp | Zona hotel Melody

Someșeni

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €
/ lună 21.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 8700 mp, Puz aprob ...

Someșeni

La ~10km distanță

8.700 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 6.42 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1558 mp, zona Mujdeni

Vama

La ~10km distanță

1.558 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

Proprietate unica teren retras, cu multa intimi ...

Cicârlău

La ~10km distanță

12.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

22.500 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 800 mp Cicarlau, Central ...

Cicârlău

La ~10km distanță

1.543 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

17.000 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Teren 866 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Cicârlău

La ~10km distanță

866 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Vand teren intravilan 35 Ari Mediesu Aurit - Sa ...

Medieșu Aurit

La ~10km distanță

3.483 mp teren
Agenție

6 zile în urmă

24.000 €
/ lună 2.05 € / mp / lună

Vand teren agricol 1.17 Ha in comuna Mediesu Au ...

Medieșu Aurit

La ~10km distanță

11.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

44.000 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

In localitatea Merisor, teren intravilan, aproa ...

Merișor

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Negrești-Oaș

La ~15km distanță

15.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren Negresti-Oas

Negrești-Oaș

La ~15km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Negrești-Oaș

La ~15km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la Negresti oas

Central, Negrești-Oaș

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

68.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren extravilant Negresti-Oas

Central, Negrești-Oaș

La ~15km distanță

17.000 mp teren