Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

84.800 €
/ lună 30.98 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Central, Ulmeni

2.737 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
/ lună 28 € / mp / lună
76.800 €

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Iadăra

La ~10km distanță

2.421 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 120.10 € / mp / lună
65.000 €

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Iadăra

La ~10km distanță

2.040 mp teren
Agenție

Azi
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp | Tautii-Magheraus | Ut ...

Iadăra

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

22 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Somcuta Mare, Maramures!

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

10.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~15km distanță

3.432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~15km distanță

5.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Padure de vanzare cu zona de cabana Odesti

Odești

La ~15km distanță

42.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Berchez

La ~15km distanță

6.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
/ lună 12.81 € / mp / lună

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Hovrila

La ~15km distanță

5.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Hovrila

La ~15km distanță

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună 11.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Posta

La ~15km distanță

58 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~20km distanță

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~20km distanță

1.071 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

1.850 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de 320mp de inchiriat

Prislop

La ~20km distanță

320 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

6.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren extravilam, loc. Rona de Sus, jud. Maramu ...

Prislop

La ~20km distanță

6.311 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.850 €
/ lună 9.00 € / mp / lună

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remecioara

La ~20km distanță

3.206 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~20km distanță