Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
/ lună 2,700.00 € / mp / lună

Teren intravilan Recea

Recea

65 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 56.45 € / mp / lună

Teren de vanzare Sasar 620 mp + cota drum servi ...

Săsar

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

117.500 €
/ lună 59.95 € / mp / lună

Teren in Mocira ideal investitie pt dezvoltare ...

Mocira

La ~5km distanță

1.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

242 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

346 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.500 €
/ lună 20.96 € / mp / lună

Teren 17 ari Coltau

Coltău

La ~5km distanță

1.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

19.500 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren de vanzare Coltau

Coltău

La ~5km distanță

856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

Preț necomunicat

Vand teren intravilan trqvilqnt Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5.800 €
/ lună 2.32 € / mp / lună

Teren Satu Nou de Jos de vanzare

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.350 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Parcele teren Catalina

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.500 €
/ lună 28.91 € / mp / lună

Teren Intravilan Satu Nou de Jos 6,40 arii

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

189.000 €
/ lună 1,512.00 € / mp / lună

Spatiu comercial 125 mp

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

94 €
/ lună 4.70 € / mp / lună

Inchiriez vand garaj

Vasile Alecsandri, Baia Mare

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Catalina

Cătălina

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Teren intravilan 1683 mp Cataina, Maramures Act ...

Cătălina

La ~5km distanță

1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

150 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu multifunc?ional + vitrina + parcare Bule ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

360.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren pe strada Paltini?ului ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu pentru Cabinet Medical

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

1.200 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,zona cu poten?ial/energie verde/alte vari ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De vanzare- Garsoniera confort I (spa?iu comerc ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Primesc la Spa

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună
900 €

Ofer spre inchiriere spatiu modern 100 mp ultra ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial st culturi 4/ 24 pre ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

108.000 €
/ lună 2,160.00 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

314 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Oportunitate Investi?ie Proprietate Industriala ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță