Vand urgent teren in Merisor

108.000 € / lună
10.80 € / mp / lună

Merişor, Judeţul Maramureş

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere spațiu comercial

Se vinde teren intravilan in Merisor cu suprafata de 1 hectar ,(10.000 mp),potrivit pt constructii sau investitii . Utilitati in apropiere Acte in regula Pt mai multe informatii sunati la telefon 07******08
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 23 Aprilie 2026 ID anunț: 1333062

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Busag
Mijloace transport aprox. 1565 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
108.000 € / lună
Baia Mare, Central
50 mp utili
Spațiu comercial, în Central
98.000 € / lună
Baia Mare, Central
1.225 mp teren
Spațiu comercial, în Dumbrăvița
108.000 € / lună
Județul Maramureș, Dumbrăvița
9.000 mp teren
Spațiu comercial, în Mocira
117.500 € / lună
Județul Maramureș, Mocira
1.960 mp teren