Proprietăți unice: 20
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
10

6.500 €
/ lună 3.30 € / mp / lună

Inchiriez hale si platforme betonate Nord

Nord, Măgurele

1.971 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

75 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Magurele Ilfov

Central, Măgurele

1.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

61 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Magurele 1300 mp intravilan - 61 euro mp - toat ...

Central, Măgurele

1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

30 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Măgurele

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Magurele - Darasti Ilfov

Central, Măgurele

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Oras Magurele Ilfov

Central, Măgurele

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

39.900 €
/ lună 79.80 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Magurele | PUZ in curs ...

Central, Măgurele

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

77.070 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vand teren magurele strada Vanatorului

Central, Măgurele

1.101 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand urgent Teren Magurele ilfov

Central, Măgurele

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Inchiriez imobil stradal pentru farmacie ?i cab ...

Central, Măgurele

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

0 €
/ lună

Teren de vanzare

Central, Măgurele

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Intravilan 400 mp2 Magurele / Buda / Brag ...

Central, Măgurele

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

184.575 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren Magurele (poeti) - Str George Calinescu ( ...

Central, Măgurele

1.605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Magurele Ilfov 75 m la asfalt ...

Central, Măgurele

2.914 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 M Magurele Ilfov

Central, Măgurele

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

67 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Magurele, Ilfov

Central, Măgurele

3.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 56.14 € / mp / lună

Teren intravilan Magurele Ilfov

Central, Măgurele

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

90 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Magurele 1.550 mp, la drum judetean 58m deschid ...

Central, Măgurele

321 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Măgurele

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

90 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 590 mp cu toate utilitatile

Măgurele

747 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.000 €
/ lună 19.42 € / mp / lună

Teren spre concesionare 1,2 Hectare

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

103 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu manichiura/ pedichiura

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatii de birouri in zona Tei

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

30 mp utili

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 225 € / mp / lună

Teren 200mp, Tei Toboc, Sector 2

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

200 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu medical conform normelor D.S.P 3 cabinet ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

730 m

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

3.300 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Inchiriat 340mp - Strada Teiul ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

340 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

729 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu pt birouri in imobil nou , open space 11 ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

539 m

110 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

650 €
/ lună

Inchiriez tura cabinet stomatologic

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Alunișu

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

89 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Proprietar Vand loturi teren zona Dedeman Giurg ...

Alunișu

La ~5km distanță

450 mp teren
3E