Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Gruiu

2.761 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună 23.75 € / mp / lună
60.000 €

Teren de vanzare sat Lipia com Gruiu

Lipia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

77.000 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Ocazie! Teren langa Bucuresti 6000mp

Lipia

La ~5km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren intravilan Lipia - Gruiu Ilfov

Lipia

La ~5km distanță

600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Lipia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20.800 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu-Lipia

Lipia

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren lac snagov

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

6.835 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.990 €
/ lună 37.90 € / mp / lună

Teren intravilan zona padurii Snagov, curent, a ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

501 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.900 €
/ lună 6.13 € / mp / lună
3.000 €

Casa in Snagov, oportunitate de investi?ie doar ...

Snagov

La ~5km distanță

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 75.73 € / mp / lună

Teren de 581 mp in zona linistita aproape de pa ...

Snagov

La ~5km distanță

581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

339.120 €
/ lună 78.99 € / mp / lună

Teren de vanzare 4293 mp Snagov, strada plopilo ...

Snagov

La ~5km distanță

4.293 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Snagov

Snagov

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Snagov Ghermanesti Ciofliceni

Snagov

La ~5km distanță

3.230 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună

INCHIRIEZ teren Snagov

Snagov

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren snagov langa padure

Snagov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Snagov Sat langa Padurea Snago ...

Snagov

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan

Balta Doamnei

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren Nuci zona linistita

Nuci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

PROPRIETAR -Teren pe malul Lacului Snagov dech. ...

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

4.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16.000 €
/ lună 21.80 € / mp / lună

Teren Silistea Snagovului

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Snagov Silistea 500mp

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Snagov Silistea. Foarte aproape de lacul Snagov ...

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

14.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
/ lună 44.35 € / mp / lună

Teren Silistea Snagovului langa padure

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Oaza de liniste la 15 min de A3 Teren 3200mp, u ...

Merii Petchii

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Teren Agricol Nuci Ilfov

Merii Petchii

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

118.000 €
/ lună 131.11 € / mp / lună

Refugiul perfect: 900 mp de liniste si rafiname ...

Ghermănești

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

42 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Snagov Padure 42/mp

Ghermănești

La ~10km distanță

5.678 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

147.000 €
/ lună 99.06 € / mp / lună

teren intravilan superb, cu gradina matura (pin ...

Ghermănești

La ~10km distanță

1 camere
1.484 mp teren