Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

10 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez

Dărăști-Ilfov

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Dumitrana 1800 mp, deschidere 18m

Dumitrana

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

47.473 €
/ lună 45.91 € / mp / lună

Teren intravilan, 1034 mp, Dumitrana, judetul I ...

Dumitrana

La ~5km distanță

1.034 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat comuna 1 Decembri ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.842 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

36.000 €
/ lună 70.59 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Decembrie Ilfov zona Lidl

1 Decembrie

La ~5km distanță

510 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, zona Copaceni Ilfo ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

3.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 64.71 € / mp / lună

Vand teren intravilan, comuna 1 Decembrie Ilfov

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

49.500 €
/ lună 77.34 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna 1 Decembrie Jud.Ilfov

1 Decembrie

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

49.500 €
/ lună 77.34 € / mp / lună

Terenuri imbiliare

1 Decembrie

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. 1 Decembrie (IF), pe DN 5 ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

2.223 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12.500 €
/ lună 37.54 € / mp / lună

Teren 333 mp, intravilan, 1 Decembrie

1 Decembrie

La ~5km distanță

333 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1100 mp, deschidere 12 m, ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare 1900mp

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 34.11 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Decembrie str. Tuberozelor

1 Decembrie

La ~5km distanță

733 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
/ lună 43.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp Comuna 1 Decembrie Il ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

21.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 1 Decembrie Ilfov 500mp

1 Decembrie

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan situat in Localitatea 1 Decemb ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

2.242 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

De inchiriat Hala ?i Birouri

1 Decembrie

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu manichiura/ pedichiura

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatii de birouri in zona Tei

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu medical conform normelor D.S.P 3 cabinet ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

730 m

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.000 €
/ lună 19.42 € / mp / lună

Teren spre concesionare 1,2 Hectare

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

103 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

650 €
/ lună

Inchiriez tura cabinet stomatologic

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

729 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu pt birouri in imobil nou , open space 11 ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

539 m

110 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 225 € / mp / lună

Teren 200mp, Tei Toboc, Sector 2

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

200 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.300 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Inchiriat 340mp - Strada Teiul ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

340 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.400 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriez hale si platforme betonate

Central, Măgurele

La ~5km distanță

985 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

90 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 56.14 € / mp / lună

Teren intravilan Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

570 mp teren