Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vanzare!

Alunișu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

89 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Proprietar Vand loturi teren zona Dedeman Giurg ...

Alunișu

450 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Alunișu

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

184.575 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren Magurele (poeti) - Str George Calinescu ( ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

0 €
/ lună

Teren de vanzare

Central, Măgurele

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan magurele

Central, Măgurele

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Intravilan 400 mp2 Magurele / Buda / Brag ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 M Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 56.14 € / mp / lună

Teren intravilan Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

90 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Magurele Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

100 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Vand Teren Magurele, Ilfov, 400mp

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1 camere
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 118.18 € / mp / lună

Vand teren Magurele , Ilfov , Cartierul Florilo ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

67 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Magurele, Ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

3.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

90 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Magurele 1.550 mp, la drum judetean 58m deschid ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

321 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.900 €
/ lună 79.80 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Magurele | PUZ in curs ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Inchiriez imobil stradal pentru farmacie ?i cab ...

Central, Măgurele

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

77.070 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vand teren magurele strada Vanatorului

Central, Măgurele

La ~5km distanță

1.101 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand urgent Teren Magurele ilfov

Central, Măgurele

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

90 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 590 mp cu toate utilitatile

Măgurele

La ~5km distanță

747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.400 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriez hale si platforme betonate

Central, Măgurele

La ~5km distanță

985 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.000 €
/ lună 19.42 € / mp / lună

Teren spre concesionare 1,2 Hectare

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

103 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu manichiura/ pedichiura

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.300 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Inchiriat 340mp - Strada Teiul ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

340 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu medical conform normelor D.S.P 3 cabinet ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

730 m

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

650 €
/ lună

Inchiriez tura cabinet stomatologic

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 225 € / mp / lună

Teren 200mp, Tei Toboc, Sector 2

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

200 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

729 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu pt birouri in imobil nou , open space 11 ...

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

539 m

110 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatii de birouri in zona Tei

Tei, Sector 2

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună

Inchiriere teren Otopeni-Odai

Odăile

La ~5km distanță