Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

4 luni în urmă
7

801 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 114 mp, 1 km de BLD Poitier ...

Hlincea

114 mp utili
2E
2022
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0% CUMPARATOR - Teren intravilan 900 m ...

Hlincea

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

62.500 €
/ lună 69.44 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN de 900mp cu vedere panoramica

Hlincea

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

52.815 €
/ lună
60.360 €
35 € / mp / lună

Visan - teren intravilan 1509 mp

Hlincea

1.509 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

140.000 €
/ lună 41.18 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3400 mp, zona Mant ...

Hlincea

3.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

912 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial 114mp cu parcare

Hlincea

114 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren in IASI

Bucium, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri-productie-depozitare Sos. ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.005 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial-Fost Magazin Casa Lebada, Sos. ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

67 mp utili

Agenție

10 luni în urmă
4

3.000 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Bucium Teren de Inchiriat in Inima Padurii

Bucium, Iași

La ~5km distanță

5.450 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa cladire (spatiu comercial) de inchiriat de ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ocazie - spatiu comercial renovat, 70 mp, Iasi, ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

81.000 €
/ lună 81 € / mp / lună

Teren de vanzare in Bucium, 1000mp, acces asfal ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, ateliere, studio foto, d ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
15

4.954 €
/ lună
5.460 €
3.67 € / mp / lună

Hală modernă multifuncțională – 1.300 mp –Buciu ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 100mp - Buc ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

96.000 €
/ lună 137.14 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium, apa/canalizare pe tere ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 80.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Plopii fara Sot

Bucium, Iași

La ~5km distanță

937 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

143.750 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan - 2875 mp - Barnova

Bucium, Iași

La ~5km distanță

2.875 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

335 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

DE INCHIRIAT BIROU 37 mp Parcare gratuita Parte ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala Produc?ie/Depozitare 200mp de inchiriat, V ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

32.000 €
/ lună 70.80 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bucium 452 mp

Bucium, Iași

La ~5km distanță

452 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii comerciale de diferite dimensiuni

Bucium, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
20

1.350 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu sport, birou, beauty, 150mp, Bucium Trei ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

150 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
20

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu comercial Bucium la strada, in intersect ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

43 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp cu PUZ aprobat Bucium, ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

47.500 €
/ lună 88.79 € / mp / lună

Teren intravilan 535 mp Bucium, zona rezidentia ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

535 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

59.900 €
/ lună 59.90 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.000 mp | Bucium, zona Hanul ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
/ lună 62.82 € / mp / lună

Bucium la 7km de centrul Iasului, loturi de 780 ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

780 mp teren