Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
1

21.500 €
/ lună 39.09 € / mp / lună

Tere intravilan - Valea Lupului

Uricani

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

85 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Uricani Miroslava cf de bloc se poate fac ...

Uricani

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.920 €
/ lună 12 € / mp / lună

Cladire Birouri Miroslava

Uricani

160 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri, sala conferinte, de la 83mp la ...

Uricani

230 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

700.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren industrial, de la 3000mp la 7000mp, in sp ...

Uricani

7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

76.500 €
/ lună 46.06 € / mp / lună

Teren intravilan Uricani , 1661 metri Cod:16216 ...

Uricani

1.661 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.000.000 €
/ lună 47.62 € / mp / lună

Teren de vanzare, 21000 mp, zona Miroslava - Ma ...

Uricani

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vsnzare Uricani Iasi

Uricani

1.400 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

64.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Deschidere 26 ml | U ...

Uricani

1.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

440.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de Vanzare Valea Lupului

Uricani

11.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

69 €
/ lună 13.80 € / mp / lună

Boxa depozitare 5 mp - Ultima disponibila, zona ...

Uricani

5 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan 5000 mp, Uricani

Uricani

5.000 mp teren
Agenție

Azi
1

13.000 €
/ lună 25.59 € / mp / lună

Parcele teren Valea Lupului - Resturant Crystal

Uricani

508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 633.33 € / mp / lună

Hala si teren. vanzare.

Uricani

300 mp utili
3.024 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Vorovesti la asfalt cu toate utilitatile ...

Vorovești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Vorovesti teren 3000mp intravilan

Vorovești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului

Vorovești

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
2

53.000 €
/ lună 34.19 € / mp / lună

Teren intravilan 1550mp , Vorovesti-Miroslava

Vorovești

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

147.200 €
/ lună 160 € / mp / lună

Ocazie! Valea Ursului TEREN 920mp la 100m de pa ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

68.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti vizavi de Zuri Resid ...

Vorovești

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

46.000 €
/ lună 53.43 € / mp / lună

Teren pentru casa cu autorizatie si cu vedere f ...

Vorovești

La ~5km distanță

861 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

86.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren investitie, 7200 mp, Valea Ursului

Valea Ursului

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren si casa in Miroslava

Valea Ursului

La ~5km distanță

1.484 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 76.47 € / mp / lună

Valea Ursului TEREN 850 mp str. asfaltata, toat ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului-

Vorovești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
/ lună
81.000 €
200 € / mp / lună

Teren cu autorizatie

Valea Ursului

La ~5km distanță

2 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Parcela teren Miroslava - Vorovesti- toate util ...

Vorovești

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 86.09 € / mp / lună

Teren de vanzare Iasi, Valea Ursului,

Valea Ursului

La ~5km distanță

755 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

26.900 €
/ lună 44.83 € / mp / lună

Valea Ursului, teren 600 mp, 29.900EURO

Valea Ursului

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.000 €
/ lună 52.46 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti-610 mp

Vorovești

La ~5km distanță

610 mp teren