Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

21.000 €
/ lună 32.81 € / mp / lună

Teren 640 mp, Proselnici, Miroslava

Proselnici

640 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

58.842 €
/ lună 18 € / mp / lună

MIROSLAVA - PROSELNICI, teren 3.269 mp,

Proselnici

3.269 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan, Vorovesti 1 ha

Proselnici

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

19.500 €
/ lună 37.21 € / mp / lună

Teren de vanzare, 524mp, pret accesibil

Proselnici

524 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

75.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren 8400 mp extravilan, Miroslava-Vorovesti

Proselnici

8.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

195.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 15000 mp extravilan, Miroslava-Vorovesti, ...

Proselnici

15.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Proselnici - Miroslava, Parcela De Teren De 2.0 ...

Proselnici

2.301 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

Teren intravilan Proselnici, Miroslava

Proselnici

655 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren intravilan, 1560mp, de vanzare in Cornest ...

Cornești

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

45.990 €
/ lună 84.54 € / mp / lună

Valea Adanca - Teren Intravilan Cu Proiect Apro ...

Cornești

La ~5km distanță

544 mp teren
2E
Agenție

11 luni în urmă
2

81.606 €
/ lună 42 € / mp / lună

Comision 0%, Cornesti, Miroslava, Teren 1943 mp ...

Cornești

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 81,606 € și 83.549 €

Agenție

2 luni în urmă
1

130.338 €
/ lună 39 € / mp / lună
133.680 €

Ocazie - Teren 3342mp Miroslava - Dancas

Dancaș

La ~5km distanță

3.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Horpaz-Da

Dancaș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

59.000 €
/ lună 53.88 € / mp / lună

Teren Plat! Deschidere 47ML! Toate Utilitatile! ...

Dancaș

La ~5km distanță

1.095 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

TEREN intravilan 1.700 mp Balciu - zona Bazei S ...

Balciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

1.320 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala 377 mp, H - 3 metri, Miroslava - zona Prim ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
3

1.263 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

Hala 300 mp, inaltime 6,9, zona Parc Logistic Z ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Hala 500 mp, inaltime 6,9, zona Parc Logistic Z ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,100 € și 2.520 €
Agenție

3 luni în urmă
11

3.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat 480 mp deschidere directa la ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Parc Logistic Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

260.000 €
/ lună 149.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Iasi - Soseaua Voinesti - Ka ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

135.000 €
/ lună 29.35 € / mp / lună

Vand Teren Miroslava Autorizatie 2 Duplexuri 46 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

6.212 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Hala 963 mp cu birouri 200 mp de inchiriat in M ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 2400 mp de inchiriat in Miroslava Iasi

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.500 €
/ lună 26.60 € / mp / lună

Parcele Vorovesti Miroslava | 470 mp | Utilitat ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren ?i spatiu de inchiriat .

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

55.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare + autorizatie Parter + Etaj, V ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

370 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

43.920 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 549 mp, 23 ml deschidere Miros ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

549 mp teren