Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună
35.000 €

Barnova sat Cercu TEREN 1000mp Intravilan zona ...

Cercu

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 27.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Cercu-Barnova

Cercu

3.580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

105.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Sat Cercu com Barnova Teren 3000mp cu casa batr ...

Cercu

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala Producție/Depozitare 200mp de închiriat, V ...

Vișan

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

653 €
/ lună 12.09 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spatiu comercial 54 mp, 70 mp, 100 ...

Vișan

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

140.000 €
/ lună 61.76 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Visan(Barnova),Strada ...

Vișan

La ~5km distanță

2.267 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren 600mp Bucium-Visan 17m deschidere 100E/mp

Vișan

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

84.000 €
/ lună 116.34 € / mp / lună

Teren intravilan 722 mp Visan Iasi

Vișan

La ~5km distanță

722 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

57 €
/ lună 2.85 € / mp / lună

inchiriem camera cosmetica lash artist ia?i

Vișan

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

125 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand/Inchiriez teren Bucium/Visani(str.Fermei)

Vișan

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

275.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan 2500 mp - Iasi, Bucium-Visan | ...

Vișan

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

61.000 €
/ lună 61 € / mp / lună

Vand teren intravilan loc. Visan, stradela Vale ...

Vișan

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

246.000 €
/ lună 831.08 € / mp / lună

Spatiu versatil 296mp, teren 1766mp, Visan

Vișan

La ~5km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii comerciale de diferite dimensiuni

Vișan

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu intre farmacie si cafenea, 60mp, Visan, ...

Vișan

La ~5km distanță

60 mp utili
1E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

99.500 €
/ lună 151.22 € / mp / lună

Teren intravilan Hlincea Manastirea Cetatuia 65 ...

Vișan

La ~5km distanță

658 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren si Constructie pe Cadre-IASI-VISAN

Vișan

La ~5km distanță

3.230 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Visan

Vișani, Iași

La ~5km distanță

130 mp utili
5E
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, langa case

Vișani, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

90.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 1800 mp intravilan Visani

Vișani, Iași

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

48.510 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 882mp intravilan Visani, panorama deosebi ...

Vișani, Iași

La ~5km distanță

882 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,510 € și 50.325 €
Agenție

5 zile în urmă
2

42.000 €
/ lună 55.63 € / mp / lună

Visani - pozitionare excelenta, 755mp teren int ...

Vișani, Iași

La ~5km distanță

755 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

34.500 €
/ lună 48.80 € / mp / lună

Ocazie! Visani str Castelul Grecilor TEREN 707m ...

Vișani, Iași

La ~5km distanță

707 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

199.000 €
/ lună 132.67 € / mp / lună

Teren cu AUTORIZATIE bloc Visani, zona Selena

Vișani, Iași

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 61.38 € / mp / lună

Teren intravilan

Vișani, Iași

La ~5km distanță

896 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Barnova Cercu TEREN 910mp intravilan cu utilita ...

Todirel

La ~5km distanță

910 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Bucium - Barnova, 1000mp intravilan, cu utilita ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

465.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

Visani str Principala Teren 4653mp intravilan z ...

Bârnova

La ~5km distanță

4.653 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

575.000 €
/ lună 230 € / mp / lună

Teren Visan Cu Autorizatie De Construire

Bârnova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
/ lună 35.54 € / mp / lună

Teren intravilan BARNOVA, 560mp, toate utilitat ...

Bârnova

La ~5km distanță

560 mp teren