Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.050 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial - sat Bucesti, comuna Ivesti-G ...

Bucești

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

50 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 200 mp zona centr ...

Bucești

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez cabinet in centrul comunei Lie?ti

Liești

La ~5km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Liești

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Teren agricol Liesti

Liești

La ~5km distanță

41.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

344 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial - comuna ...

Liești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 3.41 € / mp / lună

Spatiu Comercial Umbraresti/Galati

Umbrărești-Deal

La ~5km distanță

440 mp utili
1.300 mp teren
1E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbrares ...

Umbrărești

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan la Suraia

Suraia

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Suraia

La ~10km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.40 € / mp / lună

Casa si teren 2.273 mp Str. Livezi, Comuna Sura ...

Suraia

La ~10km distanță

2 camere
2.273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Hanu Conachi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6.274 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Vand loc de casa

Hanu Conachi

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

42.000 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Teren 12,360mp Botarlau / Strada Unirii

Boțârlău

La ~10km distanță

12.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

490 €
/ lună 9.61 € / mp / lună

OPORTUNITATE CHIRIE Spa?iu Comercial in Barcea!

Barcea

La ~10km distanță

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.445 €
/ lună 4.08 € / mp / lună

Vind teren proprietate 0774566943 comuna sendre ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

260.000 €
/ lună 650 € / mp / lună

Proprietate comerciala DN25 | Ie?ire Tecuci/Gal ...

Drăgănești

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 5000 mp iesire din Tecuci!

Drăgănești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

39.500 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Teren intravilan 6000mp Biliesti / DJ 204D

Biliești

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

19.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan 752mp Rastoaca

Răstoaca

La ~20km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Budesti com. Cotesti9515mp

Răstoaca

La ~20km distanță

9.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~20km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12.938 €
/ lună
13.177 €
7.88 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Gologanu, jud. Vranc ...

Gologanu

La ~20km distanță

1.641 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

19.000 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Teren 1,660mp Radulesti / Com Vanatori

Rădulești

La ~20km distanță

1.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună
7 €
5.23 € / mp / lună

Teren intravilan Radulesti

Rădulești

La ~20km distanță

4.780 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

60.570 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 6.057 mp in Radulesti cu deschidere 30 me ...

Rădulești

La ~20km distanță

6.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Vand teren in Com. Vanatori.

Rădulești

La ~20km distanță

2.784 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial/Hala, constructie noua/Cudalbi ...

Cudalbi

La ~20km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

42.500 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Teren 10,000mp Focsani / DJ 204D

Mândrești-Moldova

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

94.500 €
/ lună 52.35 € / mp / lună

Teren Mandresti-1805 mp-Drum asfaltat

Mândrești-Moldova

La ~20km distanță

1.805 mp teren