Azi
4
- Agenție
Spatiu comercial central Corod/Galati
1.200 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.64 €
/ mp
/ lună
Corod, Judeţul Galaţi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Va prezentam un spatiu comercial cu pozitionare excelenta, situat chiar in centrul comunei Corod, beneficiind de vizibilitate maxima si expunere foarte buna pentru orice tip de activitate comerciala. Imobilul are o suprafata utila de aproximativ 330 mp si este compartimentat eficient, oferind: zona principala open-space birouri grupuri sanitare Un avantaj important il reprezinta terenul din partea din spate, in suprafata de aproximativ 800 mp, unde poate fi amenajat acces secundar pentru aprovizionare cu marfa, logistica sau acces separat. Spatiul este potrivit pentru multiple activitati comerciale, precum: supermarket / market magazin produse fitosanitare showroom magazin materiale / produse diverse activitati comerciale cu trafic intens Avantaje principale: pozitionare centrala vizibilitate excelenta trafic foarte bun suprafata generoasa compartimentare practica posibilitate acces secundar pentru aprovizionare fatada renovata potential comercial ridicat Datorita pozitionarii si suprafetei disponibile, proprietatea reprezinta o oportunitate foarte buna pentru dezvoltarea unui business intr-o zona cu flux constant de persoane. Comision 0% pentru cumparator Suprafata totala: 338 m2 An finalizare constructie: 2006 Vitrina: 5.0 m Stadiu constructie: Finalizat Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Alte tipuri
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1625257
Suprafață utilă:
330 mp
Suprafață utilă totală:
330 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Corod
- Spații comerciale de închiriat în Galați
- Spații comerciale de închiriat în Tecuci