Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Cazare Echipe Muncitori Firme Tg. Bujor, Gala?i

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

875 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Targu Bujor- Galati, 105mp

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

389 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spa?iu central in Targu Bujor

Central, Târgu Bujor

La ~15km distanță

72 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

34.000 €
/ lună
32.000 €
6.54 € / mp / lună

Teren intravilan generos

Băleni

La ~20km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~20km distanță

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~20km distanță

194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.336 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu comercial si hala depozitare, inchiriere ...

Grivița

La ~20km distanță

557 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

11.600 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand 2ha comasate extravilan 58 000 lei

Slobozia Corni

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren intravilan Tutova / Coroiu

Coroiu

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Fârțănești

La ~25km distanță

3.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchirierz hala in Comuna Munteni

Munteni

La ~25km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan pe principala E581 Munteni des ...

Munteni

La ~25km distanță

4.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~30km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Proprietar,vand 17 ha teren arabil.

Oancea

La ~30km distanță

170.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan + casa batraneasca

Cuca

La ~30km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

La ~30km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

La ~30km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

La ~30km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Nord, Tecuci

La ~30km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Oportunitate Premium

Central, Tecuci

La ~30km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Locuri de casa de vanzare

Central, Tecuci

La ~30km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

La ~30km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

La ~30km distanță

890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

La ~30km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial parter + etaj, 4/mp

Central, Tecuci

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat parter, 50 mp, zona central ...

Central, Tecuci

La ~30km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

La ~30km distanță

6.600 mp teren