Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Parcela teren 500 mp intravilan Ghercesti

Ghercești, Craiova

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan 500 mp Ghercesti, 55 euro ...

Ghercești, Craiova

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
/ lună
100 €
104.38 € / mp / lună

958 m2 Intravilan BARIERA VALCI

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

958 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez hala isopan

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

110 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

73.900 €
/ lună 170.28 € / mp / lună

Teren de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Închiriez ieftin teren 550m bariera

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

550 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

169.725 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in Craiova, B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu post de lucru in salon de infr ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Medical Nou Utilat 2 Cabinete ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Lapus - Electro ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Craiova Str. Calea Bucurest ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună
65.000 €
120 € / mp / lună

500 m2 teren Drumul Muntenilor

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?ii birouri Rovine Nicolae Iorga 60+ MP

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND teren ROVINE 2 (Troaca) 3540 mp

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

3.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiere spatiu birouri

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

612 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren rovine 2

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu magazin de 42 metri patra?i st ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

800 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu pentru servicii inclusiv medicale - part ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

900 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gării, Craiova

La ~5km distanță

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

982 €
/ lună 22.32 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu utilita?i incluse

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Cabinet stomatologic vanzare/inchiriere

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 8.63 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

120 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez birou boxa

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Craiova

Aeroport, Craiova

La ~5km distanță

120 mp utili