Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 500 -750 mp statiunea ...

Bratovoești

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Mlăceni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

300 €
/ lună
400 €
2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan Brezoi !

Central, Brezoi

La ~10km distanță

36.781 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

91.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~20km distanță

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~20km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de Vanzare!

Central, Călimănești

La ~20km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €
/ lună 1,866.67 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial 85 mp Calimanes ...

Călimănești

La ~20km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

28.500 €
/ lună 17.81 € / mp / lună

Teren intravilan munte - Arefu Transfagarasan

Arefu

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

teren si anexe 2400mp

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti, 980 mp

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan

Șuici

La ~20km distanță

8.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8.760 €
/ lună
4.900 €
3 € / mp / lună

Teren de vanzare (3 /mp) in Suici, Arges

Șuici

La ~20km distanță

2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu toate utilitatile si p ...

Dăești

La ~20km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

475 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Turnisor

Lotrioara

La ~20km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriez cladire birouri

Lotrioara

La ~20km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

40.000 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Teren munte, Transfagarasan

Căpățânenii Ungureni

La ~25km distanță

4.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

40.500 €
/ lună 41.24 € / mp / lună

Teren intravilan DN7C

Căpățânenii Pământeni

La ~25km distanță

982 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~25km distanță

1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

1.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

59.900 €
/ lună 21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

2.750 mp teren