Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 500 -750 mp statiunea ...

Bratovoești

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Mlăceni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

300 €
/ lună
400 €
2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan Brezoi !

Central, Brezoi

La ~10km distanță

36.781 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
8

2.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Spatiu comercial | P+1+M | 950 MPU | Valea Oltu ...

Central, Brezoi

La ~10km distanță

957 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren intravilan 4.335 mp Raureni (4 benzi) | S ...

Dângești

La ~10km distanță

4.335 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

41.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan Cu Utilitati | Puz | Construct ...

Câineni

La ~10km distanță

417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren / Salatrucel / Valcea /

Sălătrucel

La ~15km distanță

2.823 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

5 €
/ lună

Teren padure 46.290 DE MP

Căciulata

La ~15km distanță

Agenție

5 luni în urmă
10

5 €
/ lună

Teren pentru constructii PADURE. Vanzare Colabo ...

Căciulata

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

91.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~20km distanță

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~20km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de Vanzare!

Central, Călimănești

La ~20km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €
/ lună 1,866.67 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial 85 mp Calimanes ...

Călimănești

La ~20km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu open space + depozit ideal a ...

Călimănești

La ~20km distanță

500 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

28.500 €
/ lună 17.81 € / mp / lună

Teren intravilan munte - Arefu Transfagarasan

Arefu

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

teren si anexe 2400mp

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

17.800 €
/ lună 29.67 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp Calimanesti vedere munt ...

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti, 980 mp

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan

Șuici

La ~20km distanță

8.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8.760 €
/ lună
4.900 €
3 € / mp / lună

Teren de vanzare (3 /mp) in Suici, Arges

Șuici

La ~20km distanță

2.920 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună 29.52 € / mp / lună

Teren Daesti / 814mp

Dăești

La ~20km distanță

813 mp teren