Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.998 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Loturi Teren GULIA Dambovita / 6 Loturi / 545mp

Gulia

545 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

320.000 €
/ lună
340.000 €
50 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil cu casa renovata - ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
60.000 €
72.50 € / mp / lună

2 loturi de 400 m teren intravilan Sabareni

Săbăreni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

16.700 €
/ lună
20.500 €
37.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Săbăreni

La ~5km distanță

448 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de casa Sabareni linga padure 10 minute p ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Sabareni - 9000mp teren intravilan parcelat

Săbăreni

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sabareni Judetul Giurgiu la 10 ...

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

SABARENI 5768 m intravilan

Săbăreni

La ~5km distanță

5.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

39 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan - Sabareni, Giurgiu

Săbăreni

La ~5km distanță

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare

Săbăreni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

21.000 €
/ lună 52.50 € / mp / lună

teren intravilan 400 mp in sabareni linga bucur ...

Săbăreni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cosoba Giurgiu langa padure

Cosoba

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand ieftin teren intravilan

Cosoba

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cosoba 4650 mp la 20 min de mi ...

Cosoba

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De Vinzare sau inchiriere..

Tărtășești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

14.000 €
/ lună 22.33 € / mp / lună

Teren 627 mp Cartier T100 Tartasesti | Langa DN ...

Tărtășești

La ~5km distanță

627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Teren de vanzare 600mp sau 1200mp parc Satul Ol ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 100mp - com. Joita - Giurgiu - ...

Joița

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan parcela 2000 mp., Joita, Strad ...

Joița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat - 700 mp, loca?i ...

Joița

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat 600 mp | A1 Bucu ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.990 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Lot teren intravilan Joita Giurgiu + proiect ca ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere/Servicii spatiu pana la 1.000 mp | A ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

58 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Lot teren 526mp Joita Giurgiu + proiect casa pa ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

18.100 mp KM 25 A1 - JOITA

Joița

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

12 hectare KM25 A1 Joita

Joița

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp - teren intravilan langa Pa ...

Joița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Depozit Modern 600 mp + Birouri de Inchiriat Zo ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp utili