Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
9

30.000 €
/ lună 58.37 € / mp / lună

Teren de vanzare-Gulia-514 mp-30.000 Euro

Gulia

514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

4.590 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

325.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Extravilan Gulia Tartasesti 13.000 MP

Gulia

13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

36.500 €
/ lună 60.83 € / mp / lună

FARA COMISIOANE teren intravilan 600mp COMPLEXU ...

Gulia

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.998 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Loturi Teren GULIA Dambovita / 6 Loturi / 545mp

Gulia

545 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

vanzare teren tartasesti oferta!

Gulia

1.950 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
8

17.200 €
/ lună 43 € / mp / lună

Sabareni poate fi casa ta, loturi cu utilitati ...

Săbăreni

La ~5km distanță

400 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

25.500 €
/ lună
26.000 €
41.80 € / mp / lună

Sabareni, teren curti-constructii 610 mp cu uti ...

Săbăreni

La ~5km distanță

610 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 36 € / mp / lună

Teren intravilan 500/1000mp Sabareni | 300m de ...

Săbăreni

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

120.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Sabareni, teren construibil 2040 mp, stradal cu ...

Săbăreni

La ~5km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

320.000 €
/ lună
340.000 €
50 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil cu casa renovata - ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

32.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand teren Sabareni 1000 mp zona centrala, util ...

Săbăreni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

800.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren 2.5 ha cu proiect pentru 60 case la 20 mi ...

Săbăreni

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
60.000 €
72.50 € / mp / lună

2 loturi de 400 m teren intravilan Sabareni

Săbăreni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

16.700 €
/ lună
20.500 €
37.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Săbăreni

La ~5km distanță

448 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

166.000 €
/ lună 29.97 € / mp / lună

Teren Intravilan Sabareni, 5539 mp, 2 Fronturi, ...

Săbăreni

La ~5km distanță

5.539 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan /Sabareni ,stradal,deschidere ...

Săbăreni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

50.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 5040 mp, deschidere dubla

Săbăreni

La ~5km distanță

5.040 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

124.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Oportunitate! Teren Sabareni intravilan 6200MP ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de casa Sabareni linga padure 10 minute p ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Sabareni - 9000mp teren intravilan parcelat

Săbăreni

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

930.000 €
/ lună 29.52 € / mp / lună

Sabareni-Giurgiu-oportunitate excelenta pentru ...

Săbăreni

La ~5km distanță

31.506 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.900 €
/ lună 22.51 € / mp / lună

FARA COMISIOANE teren constructii drum asfaltat ...

Săbăreni

La ~5km distanță

1.106 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

89.000 €
/ lună 26.97 € / mp / lună

Schimb teren 3300 mp Sabareni cu apartament Buc ...

Săbăreni

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

14.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 500 mp Sabareni / Stra ...

Săbăreni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sabareni Judetul Giurgiu la 10 ...

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

SABARENI 5768 m intravilan

Săbăreni

La ~5km distanță

5.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

39 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan - Sabareni, Giurgiu

Săbăreni

La ~5km distanță

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare

Săbăreni

La ~5km distanță

100 mp utili