Proprietăți unice: 24
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial central

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
/ lună 34.88 € / mp / lună

Teren 860 metri patrati

Ghidfalău

860 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial birou showroom ultracentral vi ...

Ultracentral, Sfântu Gheorghe

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27.800 €
/ lună 38.66 € / mp / lună

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Brădet

719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 35.87 € / mp / lună

Teren intravilan Reci jud Covasna proprietar

Reci

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

215.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4300 mp, front dub ...

Central, Târgu Secuiesc

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Trei loturi de teren intravilan in Santionlunca

Sântionlunca

3.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Covasna

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 1,034.88 € / mp / lună

Casuta aproape de Sfantu Gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
86 mp
86 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.900 €
/ lună
28.000 €
64.75 € / mp / lună

Teren Balvanjios

Catalina

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Sfântu Gheorghe

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

11 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Covasna

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Dobârlău

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

120.000 €
/ lună 25.53 € / mp / lună

teren intravilan Sancraiu, 4600 mp de vanzare

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Barcani jud. Covasna

Întorsura Buzăului

8.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dobârlău

1 camere
5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

Termopane pvc cu geam termopan

Catalina

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

200.000 €
/ lună 31.12 € / mp / lună

Teren intravilan

Comandău

6.426 mp
6.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Chichis

Chichiș

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial in ora?ul Targu Secuiesc - zon ...

Târgu Secuiesc

1.240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Târgu Secuiesc

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Târgu Secuiesc

51 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

100.000 €
/ lună
110.000 €
2 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati dru ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial Teliu

Teliu

La ~20km distanță

320 mp utili

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Teren Industrial 9.335 mp Teliu, Bra? ...

Teliu

La ~20km distanță

9.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

1.800.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan cu o suprafata mare.

Prejmer

La ~25km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Prejmer

Prejmer

La ~25km distanță

13.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în județul Covasna direct de la proprietari

Județul Covasna, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și tradițiile culturale, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte care încep de la 300 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 160 m², cu cele mai mari spații având până la 1000 m² și cele mai mici de 21 m².