Proprietăți unice: 86
Proprietari: 86
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

600 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Oravița

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

2.500 €
/ lună 3.94 € / mp / lună

Teren Poiana Lunga,Cornereva

Cornereva

635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

233.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Valiug

Văliug

4.670 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

86 €
/ lună 4.53 € / mp / lună

Inchiriez garaj auto

Govândari, Reșița

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

25.017 €
/ lună 13.45 € / mp / lună

De închiriat clădire comercială și curte interi ...

Micro II, Reșița

1.860 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Închiriez spațiu

Moroasa 1, Reșița

48 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

50 €
/ lună
150 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de 7600 mp, în Băile Herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50 € și 150 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Închiriez foarte ieftin teren gara herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Poiana Marului,jud.CS

Poiana

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

265 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 23m2 pe s ...

23 August

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez teren pentru afacere 1000 MP

Buchin

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan drept 6700 mp si are cons ...

Teregova

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Vand 1400 mp teren Dunare Cozla Berzeasca intre ...

Cozla

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1.289 mp cu utilitati, pregati ...

Poiana

1.289 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

13.300 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan 8864 mp.

Voislova

8.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.400 €
/ lună 11 € / mp / lună

400mp - spatiu comercial - Moldova Noua

Moldova Veche

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Reșița

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan in localitatea Potoc, jud ...

Țerova

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

61.250 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Reșița

24.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala Spatiu de inchiriat

Radimna

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren cu iesire la Dunare

Liubcova

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile Herculane | Zona hotelie ...

Pecinișca

2.223 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe calea tarovei Resita

Țerova

4.272 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

80 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand / inchiriez teren in Mociur

Mociur, Reșița

1.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Caransebes

Buchin

5.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.500 €
/ lună 90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

79.500 €
/ lună 27.63 € / mp / lună

Proprietar vand teren in Brebu Nou 2877 mp

Brebu

2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

38.700 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan

Zlagna

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vand Teren Valiug

Văliug

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Caransebeș

70 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Caraș-Severin

Județul Caraș-Severin, o zonă cu un potențial economic în creștere, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 54 euro și ajung până la 72.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 76 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.835 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 62% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 99 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de 2 camere, reprezentând 3% din total.

Județul Caraș-Severin reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!